Спорт

Зінченко допоміг "Мансіті" вийти у фінал Кубка англійської ліги

Українець Олександр Зінченко звично провів весь матч за "Манчестер Сіті". В цьому турнірі тренер Хосеп Гвардіола йому повністю довіряє, і 21-річний футболіст намагається не підводити.

У матчі з "Брістоль Сіті" Зінченко відіграв весь матч, а "городяни" здобули перемогу - 3:2 (перший матч - 2:1). Ледь, правда, не начудили. Вели 2:0, дозволили... ( подробнее )

Найкращий розіграш Australian Open

Чудовий розіграш м'яча влаштували півфіналістки Відкритого чемпіонату Австралії Сімона Халеп і Ангелик Кербер. Німкеня намагалася зробити брейк, але румунка всіляко опиралася. У підсумку обидві тенісистки пробігли понад 100 метрів, а Кербер все-таки зуміла взяти подачу суперниці.

Про бій Усика і Бриедиса зняли фільм

Ангелик двічі... ( подробнее )

Збірна Італії не потрапила на чемпіонат світу

Збірна Італії не зіграє у фінальній частині чемпіонату світу. У повторній грі зі Швецією була зафіксована нічия - 0:0 і, з урахуванням перемоги скандинавської команди на своєму полі, на ЧС-2018 потрапили саме вони.

Італійці пропустять чемпіонат світу вперше з 1958 року.

Легендарний воротар італійців Джанлуїджі Буффон оголосив... ( подробнее )

Вісім команд вийшли в плей-офф Ліги чемпіонів

За підсумками 5 туру стали відомі половина команд, які зіграють у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Вихід в плей-офф забезпечили собі "Баварія", "ПСЖ", "Челсі", "Барселона", "Манчестер Сіті", "Бешикташ", "Реал" і "Тоттенхем".

Оступився "Манчестер Юнайтед". Манкуніанці програли "Базелю" (0:1), і тепер їм треба не поступитися в останньому турі ЦСКА.... ( подробнее )

«Шахтар» у Лізі чемпіонів прийме «Рому» у статусі фаворита

Дочекалися! В останньому заході стартових матчів 1/8 фіналу ЛЧ сьогодні в Харкові зіграє «Шахтар» з «Ромою». Але це навіть добре, що старт гірників в плей-офф припав на останній день. З урахуванням рекордно раннього відновлення ЧУ команда Паулу Фонсеки встигла провести один матч в УПЛ — 16 лютого розгромила «Чорноморець» з рахунком 5:0. Раніше наші... ( подробнее )

Суперудар українського боксера ледь не убив росіянина в Москві

Драматично завершився вечір боксу в Москві не тільки для Ісмаїла Сіллаха, якого кілька хвилин приводили до тями, але і для росіянина Валерія Третьякова. В напівлегкій вазі його суперник, українець Арнольд Хегай, пропустивши удар, тут же завдав удару у відповідь, від якого суперника розвернуло. Третьяков намагався втекти, однак Хегай наздогнав його,... ( подробнее )

Українські футболісти на Кіпрі впали в ціні

Переоцінка, яку перманентно проводить авторитетний портал Transfermarkt, добралася і до чемпіонату Кіпру. Торкнулася вона і трьох українських футболістів, які цього літа перебралися на Острів Афродіти.

Двоє з них стали оцінюватися нижче, ніж раніше. Мова йде про 28-річного воротаря Новаке (останній український клуб – «Олександрія») та 23-річному... ( подробнее )

«Динамо» познущалося над гостями з Маріуполя

Принциповість матчу між «Динамо» і «Маріуполем» після тривалої епопеї з відмовою киян грати на полі суперника у першому колі і розгулялися пристрастей була дуже високою. І динамівці з ходу змусили вихованця своєї школи Худжамова постійно бути напоготові. До 10-й хвилині рахунок з ударів був 4:0 на користь господарів, на 13-й у гостей травму отримав... ( подробнее )

Світоліна втратила шанс стати першою ракеткою світу

Еліна Світоліна вибула з боротьби на Australian Open і не стане першою ракеткою світу. На вершину її повинен був підняти вихід у фінал або перемога в турнірі, однак у чвертьфіналі її зупинила бельгійка Еліс Мертенс.

Гра пройшла досить швидко. Спортсменки закінчили матч за 73 хвилини. На старті зустрічі суперниці відіграли по брейкпоинту,... ( подробнее )

Росія претендує на бій Усика з Гассиевым

Один з керівників Федерації боксу Росії Умар Кремльов заявив, що фінал Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) може пройти в Росії.

"Ми будемо надавати максимальне тиск на організаторів WBSS, щоб фінал турніру пройшов у Росії. Ми вже почали діяти і позначили свій намір перебити ціну, заплачену за шоу Саудівською Аравією. Розраховуємо,... ( подробнее )