Новости

10 кращих місць для відвідування в Малайзії: читацькі поради мандрівникам

Виграшний рада: Лісова стежка в Камерон Хайлендс

Мшистые лісу камеронские гори надає шанс потрапити в число кострубаті, замшілі дерева, екзотичні рослини, орхідеї і незвичайної природи. Біля невисокої гори під назвою Гунунг Бринчанг, є 150 метрів по дерев'яних настилах з платформи початку по галявині поруч з дорогою. В кінці набережної... ( подробнее )

10 кращих порад для прийняття дивовижні фотографії в подорожі

Вставати рано

Вставати рано гарантує, що ви встигнете дістатися до обраного Вами місця і налаштувати обладнання до початку дії. У Пікос-де-Еуропа (на фото вище) у нас був хвіст шторму, що деякі драматичні хмари вогняного кольору. Зовнішній вигляд сонця в даному випадку не важливо, ефект, який він чинить на хмарах, де драма. Це гарна ідея,... ( подробнее )

'Вітер робить Карст людей зупинитися, і дає їм символ': Уокер і автор Нік Хант

Плато Карст є найменш італійській частині Італії – на карті вона виглядає, як вона повинна належати Балкани. Він був найбільшим морським портом в світі і має дивовижну історію. Піднімаємося на Карст, хоча, і це відразу інша: на море і місто внизу, запах льоду в повітрі, і величезна вапняку, прямуючи в Словенії та за її межами, ділянки лупиться сірий... ( подробнее )

Топ-10 Великобританії зимових прогулянок – обирають подорожі і письменників природа

ПЗ ІПН

Від високої Willhays, головою вниз на дорозі і навколо Кривої до стегозавра-як гранітні відслонення вищого Тор і Тор Белстоуского, з вируючої річки Тав нижче Ви праворуч.

Сутичка повільно навколо ТЗ на півгодини, щоб насолодитися видом повернувся за Окхемптон,... ( подробнее )

Підйом подорожуючих сімей і світ-шкільна освіта

Світ-освіта, edventuring, термін навчання, як ви її називаєте, більше батьки роблять це – якщо розповсюдження блогів і книг сім'ї на кругосвітні подорожі чогось варто. У нашій свідомості, вони вчаться в більш цікавій формі. Ми не знаємо, якщо ми праві, але це наш інстинкт Девід Херст

Рухомі бажанням проводити більше часу зі своїми... ( подробнее )

Кращий відпочинок 2018 угод і продажів січня

Супер Перерва

Супер перерву пропонує вигідні ціни на спа-відпочинок, а також безкоштовні додаткові ночі за такими напрямами, як Барселона, де ви могли б отримати три дні відпочинку в січні за ?90.50 ПП, в тому числі рейси з Ліверпуля.• superbreak.com Сідло Драпати

Цикл-свято фахівець працює з січня продажу, з 5% знижки на деякі... ( подробнее )

Неаполь: що подивитися, плюс найкращі ресторани, бари та готелі

Як захоплюючий, як це суперечливо, дивовижно красиві, але напівзруйновані і хаотично, Неаполь робить блискучу зимові канікули. Він володіє м'яким, південним кліматом і неповторною природою на широкій блакитній бухті, з задумливим маса Везувій, Соррентийский півострів і острів Капрі на горизонті. Пам'ятки світового класу, одні з кращих страв в Італії,... ( подробнее )

Волонтерство на Сент-Кілда-це все про вироби і розчищенням ровів. Ура!

Хотіли: Зроби сам-РП з роздрібної навички – або продавець звертається з пензлем. Підходить великий відкритий типи. Повинні бути щасливі, щоб бути висадили на віддаленому шотландському острові на два тижні в травні з 11 незнайомців і мінімальний санітарії. Немає WiFi. Рясні ПУ овець.

З тих пір, як Національний трест для Шотландії заповів... ( подробнее )

Великобританія готується до рекордною кількістю туристів у 2018 році

Зарубіжні візити у Великобританії повинен пройти 40м вперше в 2018 році, за даними Управління з туризму Великобританії visitbritain, яка передбачає туристи витратять рекордні ?27 млрд протягом найближчих 12 місяців.

Двозначне падіння фунта проти євро і долара сприяє відвідування і дозволяють туризму до баксу прогнози на період після референдуму... ( подробнее )

Майсор, Індія, путівник по місту: що подивитися, плюс кращі йога-центри, готелі та ресторани

Майсор (раніше відомі як Майсор; він був перейменований в 2014 році) коливається в межах туристичного радара протягом багатьох років і часто упускається з виду на користь Південного братам Кочі і Пондішері. Але колишня королівська столиця колишнього однойменного княжої держави-це повільний-виявити задоволення, місце культури, ексцентриситет, архітектура,... ( подробнее )