Новости

Зимовий місто і відпочинку: подорожі поради читачів

Виграшний рада: Модена, Італія

Навіть в проливний дощ, ви можете замовити вечірній променад в Модені під портиками, що лінії всіх великих вулицях. Сутінки в цій Емілія-Романья місто славне, з ліхтарями, свисавшими з-під арки, де розташовані безліч затишних барів і кафе. Це компактний історичний центр, тіснить у вихідні дні, коли вона закрита... ( подробнее )

Гет і citymapper, щоб запустити нове таксі для пасажирів Лондона

Uber можуть бути взяті під контроль ринок таксі, але в Лондоні може чорні кеби стали нові автобуси? Ця ідея досліджується з допомогою чорно-таксі бронювання додаток gett і міський планувальник подорожей Ви, співробітництво, щоб створити нову маршрутне таксі в Лондоні вартість проїзду в розмірі ?3, незалежно від того, скільки пасажирів їздять по ній.

По... ( подробнее )

Топ-10 пляжів в Гонконзі

Чеунг Ша Пляжі Лантау

Більшість відвідувачів острова Лантау метою впорядкованого піщаному затоці срібний рудник, найближчий пляж до поромного порту в Муі во, але краще плавати можна вздовж південного узбережжя острова Лантау у верхній і нижній Чеунг Ша пляжів. Це найдовша розтягнулася на піску в Гонконг, оточений вершинами і ближче, Південно-Африканський... ( подробнее )

Грейсон Перрі будинок для Ессекса відкриває свої двері для короткої перерви залишається

Сьогодні перший будинок художника Грейсона Перрі, вражаючий "світська церква" наповнені його твори, відкрито для відпочинку, але тільки протягом обмеженого періоду часу і шляхом таємного голосування. Перрі описав будівлю, що стоїть осібно серед горбистих полів, сільських Північному Ессексі, як Тадж-Махал на березі річки Стаур, тому що він говорить... ( подробнее )

Гнів, як національних парків США план високого сезону зростання цін

По сезону сірий понеділок в минулому місяці, рівною мряки не відлякати відвідувачів в національний парк арки в штаті Юта. Довгі черги трафіку повзли мляво минулому оглядові майданчики; автостоянки переповнені змусили туристів відмовитися від запланованих маршрутів. Такі розлади є типовими в наш час: драматичні скелі арки тепер залучити вдвічі більше,... ( подробнее )

Перу 'бодрячком' вуличної їжі заедк зараз подаються в кращих ресторанах Ліми

Ароматний дим, що виходить від гриля на вулиці Ліма може означати тільки одне: шашлички, в місті будь нічний Снек нарізаного м'яса – традиційно яловиче серце, мариноване в aj? панча (гарячий, димний Чилі), кмин, чорний перець, часник і оцет – шашлик і гриль.

Інка взяти на шашлики було зроблено з ламою, але в 1500-х роках іспанські привезли... ( подробнее )

Лучшие бухгалтерские курсы

Профессия бухгалтера – одна из наиболее востребованных во всем мире, ведь без бухгалтерии сегодня не обходится ни одна компания, вне зависимости от сферы ее деятельности. Поэтому, освоив эту профессию, вы всегда будете востребованы на рынке труда. Между тем, получить качественное образование в этой сфере за короткий срок очень сложно, поскольку большинство... ( подробнее )

10 кращих клубів в Амстердамі

Клуб

Далеко від Лірі ватагами вештаються неподалік leidseplein, цей підпільний клуб може бути помічена тільки довгі черги за межами своєї стриманою і вузький двоповерховий будинок. Інтимне простір з великою звукова система, клуб також пов'язаний з суспільством виняткових художників де Кринг, який заснований на поверх нижче. Все це звучить... ( подробнее )

Уельс на рейки смачною їжею і прекрасним видом на Холихед-Кардіфф

Я відчуваю запах Джеральд довго перш ніж я бачу його. Це туманне літній ранок і аромат смаження бекону, доноситься з бортовий кухні з потяга, який стояв, майже сором'язливо, на платформі дальній станції Холихед, Англсі. Це має означати одне з двох: я або спостерігав приватний потяг класу люкс готується прийняти пенсіонерів на екскурсію, і я подорожував... ( подробнее )

На слід Хоббіта в Новій Зеландії

Три історії ви почуєте про Володар кілець в Новій Зеландії. Перша-це історія багатого людини, Толкієн вентилятор з США, який просив творців фільмів " одне кільце, щоб придумати дороге золото репліка, потім найняв вертоліт, щоб доставити його за фатальний горе, де він кинув його в палаюче пекло. Принаймні, як вони кажуть це в Веллінгтон. У Нельсоне,... ( подробнее )