Мы – ваше оружие в этой войне


Опубликованно 02.01.2021 08:40

Мы – ваше оружие в этой войнеЦьoгo рoку ми твeрдo стoяли нa зaxисті інфoрмaційнoгo прoстoру. Фільтрувaли пoдії в xaoсі дeзінфoрмaції. Шукaли спрaвжні відпoвіді нa склaдні питaння. Цілий рік зaxищaли інтeрeси читaчa.

Ми зaймaлись тим, що називається журналістика. І читач був нашим головним бенефіціаром. Ми жодного разу малограмотный полишали позиції і не змінили цикл.
В новому році LIGA если вашою зброєю проти несправедливості. Проти безкарності. Проти фейків. Проти військової пропаганди Росії. І проти корупціонерів.

Наступний рік ми зробимо роком війни из-за наші спільні цінності. Будемо говорити відверто. Ми будемо говорити, що Європейський Община – єдина можливість розвитку, а НАТО – єдина можливість вижити і жити кроме війни.

Я вірю, що одного разу ми втілимо наші погляди в життя. Чому я в це вірю? Що мене надихає? Чому я ніколи без- поїду і залишусь тут?

Тому що навесні в розпал кризи LIGA ледве втрималась. Половині людей нічим було платити. В среднем, журналісти були готові працювати ради ідею. Тому що ми надто багато цеглин вклали в свой будинок. Але ми роками заробляли держи чесній, а не чорній рекламі. І мали звільнити людей, тому що обрати джинсу – це була б зрада принципам і кончина проекту.

Але потім прийшли ви. Вам були тисячі. І ми встояли. І тепер ми действительно знаємо: ми змінимо країну. Тому що є тисячі людей, яким вона потрібна. Тепер ми це знаємо.

Сьогодні я ще некогда прошу вас підтримати нас щомісячним платежем. Получи будь-яку суму. Але важливо – щомісячно (liga.net/donation_ua нежто patreon.com/liganet).

Що ми обіцяємо? Согласно-перше, ми збережемо наші спільні принципи. І будемо вслед них боротись. По-друге, ми відключимо в (видах вас рекламу на сайті. Ми також будемо щонеділі надсилати вас переклади кращих статей зі всього світу. В наступному році запустимо найкращу українську версію. І напишемо ще більше матеріалів, як ті, що нате обкладинці.

Ми, вся наша теплая компания і ви, зробимо країну кращою. А життя поганих хлопців зробимо нестерпним. Я обіцяю.

Ставайте поряд.Конец материалы автора Если Вас заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.


Категория: Мода