Тиждень моди в Нью-Йорку: Джіджі Хадід, Стелла Максвелл і Жасмин Тукс на показі Jeremy Scott


Опубликованно 11.02.2018 10:34

Тиждень моди в Нью-Йорку: Джіджі Хадід, Стелла Максвелл і Жасмин Тукс на показі Jeremy Scott

Джіджі Хадід

Після паризького Тижня моди представники фешн-індустрії (моделі, дизайнери, фотографи і завсідники модних показів) вирушили в Нью-Йорк, де вчора стартував Тиждень моди ready-to-wear сезону весна-літо 2018.

Через кілька годин після того, як на подіум вийшла 16-річна Кайя Гербер у рамках показу Tom Ford, нову колекцію від Jeremy Scott представили Джіджі Хадід, Стелла Максвелл, Жасмин Тукс і інші моделі. 22-річна Джіджі в рожевій перуці, колготках, короткому топі на блискавці і сріблястому сарафані відкрила шоу. Її колеги з'явилися на подіумі в не менш яскравих і неординарних образах: неонових кольорів перуках, яскравих колготках і сукнях незвичайних фактур.

Джіджі Хадід

Стелла Максвелл

Жасмин Тукс

Нова колекція 42-річного американського модельєра вийшла, як не складно помітити, дуже яскравою і екстраординарною. Серед головних кольорів — рожевий, зелений, салатовий, блакитний, оранжевий і фіолетовий. Що до одягу, то дизайнер зробив акцент на коротких топах, сукнях, спідницях і вітрівках. Окремої уваги заслуговує взуття, представлена дизайнером в межах своєї колекції. Різнокольорові туфлі і яскраві мунбуты в цей футуристичний лукбук вписалися просто чудово.

Колекція Jeremy Scott весна-літо 2018

Закривала показ, до речі, теж Джіджі, одягнена в короткий топ і спідницю, розшиті великими каменями.

Джіджі ХадідКатегория: Гламур