Ольга Куриленко наділу напівпрозоре плаття на другу премію "Золотий єдиноріг" в Лондоні


Опубликованно 11.01.2018 08:06

Ольга Куриленко наділу напівпрозоре плаття на другу премію

Ольга Куриленко

Вже майже минулі вихідні багато представників російської кіноіндустрії провели в Лондоні. Там у рамках Тижня російського кіно відбулася церемонія вручення нагород "Золотий єдиноріг". Серед гостей премії були Андрій Звягінцев, Олексій Учитель, Олександр Яценко, однак особлива увага преси привернула французька актриса і модель українського походження Ольга Куриленко. 38-річна знаменитість відвідала захід у провокаційному вбранні.

Ольга продемонструвала чорне напівпрозоре плаття довжиною в підлогу з металевим блиском. Крізь вбрання актриси просвічувався комплект нижньої білизни, а також гостям було прекрасно видно плоский живіт Куриленко. Акцент в своєму образі знаменитість вирішила зробити губи нафарбуйте їх яскраво-червоним кольором, а волосся Ольга вирішила зібрати в низький хвіст.

Ольга Куриленко

До речі кажучи, історія "Золотого єдинорога" почалася лише рік тому завдяки засновнику Тижня російського кіно в Лондоні Філіпу Перкону. Продюсер вирішив вшановувати російських кінематографістів і тих, хто створює кіно про Росії, статуетками у вигляді єдинорога з богемського скла і з інкрустацією золотом.

Що ж стосується лауреатів цього року, три головні нагороди премії (кращий фільм, сценарій і жіноча роль) отримала картина "Нелюбов" Андрія Звягінцева. Кращим актором став Олександр Яценко ("Аритмія"), а Олексій Учитель отримав приз фестивалю "За внесок у світове кіно".Категория: Гламур