Ніколь Кідман, Колін Фаррелл і Емма Стоун на прем'єрі фільму "Вбивство священного оленя" в Лондоні


Опубликованно 10.01.2018 04:24

Ніколь Кідман, Колін Фаррелл і Емма Стоун на прем'єрі фільму

Ніколь Кідман і Колін ФарреллВчора, 12 жовтня, в Лондоні відбувся прем'єрний показ фільму "Вбивство священного оленя" (Killing Of A Sacred Deer). Картина була представлена на Каннському кінофестивалі в 2017 році: фільм отримав приз за "Найкращий сценарій", а також брав участь у боротьбі за головну нагороду "Золота пальмова гілка".

У новому фільмі грецького режисера Йоргоса Лантімоса головні ролі зіграли Ніколь Кідман і Колін Фаррелл. На честь прем'єри 50-річна Ніколь вибрала сукню Prada, в якому блищала перед камерами папараці.

На жаль, на червоній килимовій доріжці не було Алісії Сільверстоун, яка виконала одну з провідних ролей у фільмі. Зате в минулий вечір була помічена голлівудська актриса Емма Стоун. Вона не брала участі у зйомках, але прийшла підтримати режисера і своїх колег. На ній був чорний комбінезон бренду Givenchy.

У новій картині розповідається історія кардіохірурга Стівена (Колін Фаррелл). Він живе щасливим життям з дружиною Анною (Ніколь Кідман) і двома їхніми дітьми. Проте все змінюється, коли минуле наздоганяє його, відкриваючи страшні секрети, які можуть повністю змінити життя його близьких. У Росії прем'єра фільму "Вбивство священного оленя" призначено на 16 листопада 2017 року.

Ніколь Кідман і Колін Фаррел

Емма Стоун

Рэффи Кессіді

Йоргос Лантимос

Аріана ЛабедКатегория: Гламур