Обман зору: їстівні помади стали хітом в мережі!


Опубликованно 04.12.2017 19:46

Обман зору: їстівні помади стали хітом в мережі!

Думаєте, вас вже нічим не здивувати? Тоді у нас є для вас сюрприз. Так, вся мережа сходить з розуму по їстівним помад, які з першого погляду не відрізнити від предмета макіяжу. Читайте подробиці далі у матеріалі.

Поки наші читачки вибирають актуальний макіяж на Новий рік 2018, є "смачні" новини для любительок помад. Так, тепер у всіх на устах не косметична марка з міста Остін — Maggie Louise Confections. Якщо побачите їх на полицях в продуктовому відділі, не лякайтеся. Це шоколад!

Дивлячись на те, як на гифке нижче дівчата фарбують губи, ви з першого погляду не зрозумієте, що їх помади — не справжні. Особистий бізнес по виробництву красивих цукерок незвичайних форм американка Меггі Луїза Каллахан відкрила в 2013 році, після того, як залишила роботу в юридичній фірмі і пройшла курс в кулінарній школі Le Cordon Bleu.

Дівчина вивела виробництво шоколаду на абсолютно новий рівень. Помади з білого або молочного шоколаду покриті безпечними харчовими барвниками червоного, рожевого або перламутрового відтінку, які легко наносяться на шкіру. Тому можна в буквальному сенсі з'їдати помаду.

На даний момент придбати косметичні цукерки можна сетом з трьох помад за 15 доларів або доповнити їх цукерками у вигляді рум'ян і тіней за 54 долари, але поки тільки в США або Канаді. Природно, в соцмережах подібні шоколадні презенти збирають величезну кількість лайків.

Також читайте про новий вигляд рожевого шоколаду.Категория: Мода