Підпили: які бувають форми нігтів (8 варіантів,


Опубликованно 02.12.2017 12:08

Підпили: які бувають форми нігтів (8 варіантів,

Правильна і акуратна форма — застава привабливого манікюру. Форма нігтів може бути застарілою, так і модною. Про те, яку форму нігтів варто зробити просто зараз — читайте в нашому матеріалі.

Вибирати форму нігтів коштує виходячи з того, як виглядають твої «рідні» нігті і яку форму ти можеш собі дозволити. Довжина і товщина пальців, спосіб життя, максимальна довжина, на яку здатні твої нігті — все має значення.

Звичайно, вибравши вподобану форму нігтів, ти можеш вдатися до такої процедури, як нарощування нігтів, але це все одно не звільняє тебе від вибору. Так яку ж форму нігтів варто вибрати?Труни

Форма нігтів з невеселим назвою «труни» зараз на піку популярності. В тренди її звели дівчинки з сімейства Кардашьян —особливо Кайлі Дженнер. Той факт, що цей тренд прижився — досить дивний момент, але не такий дивний, як весь феномен вищезазначеного сімейства.

Якщо тобі чужий ручна праця — можна спробувати такий креативний манікюр разом з не менш креативною формою нігтів.

Овал

Овальна форма нігтів стара, як світ. Але зараз овал вийшов не тільки в тренди, але придбав нові форми. Вільний скіс на краю нігтя — легка овальна форма відмінно виглядає на нігтях будь-яких, а особливо, на широких.

Квадрат

Квадратна форма нігтів завжди залишається в трендах. Це модна і практична форма, яка підходить всім і дозволяє домогтися акуратного манікюру, особливо добре виглядає на геометричному манікюрі. Як мовиться, і практично, і стильно.

Стилети

Нігті-стилети знову повернулися в тренди з часів шалених 90-х. Довгі з загостреним краєм, вони дуже люблять нюдовый лак для нігтів. Такий манікюр виглядає досить сміливо, але, тим не менш, стильно.

М'який квадрат

Форма м'який квадрат зібрала в собі все найкраще від класичної квадратної та овальної форм нігтів. Це одна з найактуальніших форм для манікюру середньої довжини. Підходить темний манікюр.

Мигдалеподібні

Мигдалеподібна форма нігтів, як ти вже здогадалася, в точності приймає форму мигдалевого горіха. Такі нігті ідеально виглядають з темним манікюром. Наприклад, можна зробити мигдалеподібну форму нігтів і синій манікюр.

Загострені

Загострена форма нігтів робить акцент на центр нігтя. Нова і цікава форма, носити її можна тільки в тому випадку, коли у тебе сильні міцні нігтики.

Круглі

Кругла форма нігтів не просить дуже круглої форми, але вимагає наявність вільного краю, щоб твій ніготь становив чітку окружність. Підходить всім і дуже любить темний манікюр.

Голосування Яка форма нігтів тобі подобається найбільше? Голосуй! Гробы42 Овал57 Квадрат39 Стилеты11 М'який квадрат179 Миндалевидные73 Заостренные22 Круглые27 ТруниОвал,КвадратСтилетиМ'який квадратМигдалеподібніЗагостреніКругліcheckbox

 Категория: Мода