Анджеліна Джолі допомагала ловити злочинця "на живця"


Опубликованно 13.11.2017 01:28

Анджеліна Джолі допомагала ловити злочинця

Наші постійні читачі вже помітили, що останнім часом з'являється все більше новин від знаменитої голлівудської актриси Анджеліни Джолі. З цього багато справделиво зробили висновок, що колишня дружина Бреда Пітта твердо вирішила повернутися в шоу-бізнес, і наступна новина грає їй на руку.

Багато західні таблоїди писали, що Анджеліна Джолі відбілює репутацію, а тому хапається за кожну соломинку, щоб її ім'я звучало в позитивному ключі, особливо після непростого розлучення з Бредом Піттом.

І якщо вчора всі говорили про розкішне сапфірове кольє на честь Джолі, то тепер світова преса пише про те, що 5 років тому назад прокурор International Criminal Court (Міжнародний кримінальний суд) Морэно Окампо запропонував акторці стати "живою приманкою". Він попросив зірку кіно, яка не раз грала супергероїв, кидають всі сили на допомогу іншим, щоб та запросила на обід африканського военоначальника Джосефа Коні. Він скоїв багато злочинів проти людства, тому участь Анджеліни Джолі повинно було допомогти владі його заарештувати.

Була оприлюднена листування, з якої стало відомо, що Анджеліна Джолі і Бред Пітт підтримали ініціативу прокурора. "Бред підтримує ініціативу. Потрібно обговорити, як ми доберемося до пункту призначення", — говорилося в листі. За версією слідства, Джосеф ховався на кордоні Судану і Південного Судану. Правда, з невідомих нам причин, Джолі і Пітт не доїхали до Африки, а місці з цим плани щодо арешту злочинця не були здійснені. Але все ж готовність і хоробрість актриси в цій справі ніхто не заперечує.

Нагадаємо, що нещодавно Бред Пітт озвучив претензії до Джолі по вихованню дітей.Категория: Шоу-бизнес