Ірина Білик стала хрещеною мамою для брата Аліни Гросу: батьки 22-річної співачки зважилися на малюка в 50 років!


Опубликованно 13.11.2017 01:28

Ірина Білик стала хрещеною мамою для брата Аліни Гросу: батьки 22-річної співачки зважилися на малюка в 50 років!

Співачка Аліна Гросу, яка зараз живе і розвиває свою творчість в Росії, не може нарадуватися своєму новорожденнму рідному братику Міші. Хрещеною мамою малюка стала Ірина Білик, яка є також і хресної Аліни.

В сім'ї 22-річної співачки Аліни Гросу нещодавно відбулося величезне щастя, що стало несподіванкою для багатьох її шанувальників. Так, в серпні у дівчини народився рідний братик! Варто відзначити, що на другу дитину батьки Аліни Гросу зважилися досить з великим інтервалом після первістка: мамі дівчини в цьому році виповнилося 50 років.

На хрестини крихітного Мішу (так назвали брата Аліни Гросу), які відбулися зовсім недавно, з'їхалися десятки гостей, святкували в ресторані батьків 22-річної співачки. Кумами і хрещеними батьками брата співачки Аліни Гросу стали Ірина Білик і Павло Зібров. У своєму Instagram новоспечена хрещена мама малюка поділилася фото з таїнства.

 Вчора ми хрестили маленького Михайлика Гросу! Батьки Аліни подарували їй братика! Ганнуся і Міша! Улюблені! З народженням синочка і хрестинами! Нехай росте на радість світу!

Відомо, що обряд хрещення відбувся в Чернівцях, а після церкви всі відправилися в ресторан, який належить батькам співачки. Сама Аліна Гросу неймовірно щаслива від того, що тепер — старша сестра.   

Публікація від ALINA GROSU (@alina_grosu) 7 Окт 2017 о 12:25 PDT

Зараз також активно обговорюють новину про те, що Таїсія Повалій стала підозріло схожа на Любов Успенську.Категория: Шоу-бизнес