У Тернополі оголошено спалах кору, з 10 жовтня дітей без щеплення не будуть приймати в дитсадки


Опубликованно 09.11.2017 06:38

У Тернополі оголошено спалах кору, з 10 жовтня дітей без щеплення не будуть приймати в дитсадки

У Тернополі оголошено спалах кору. Як передає кореспондент УНІАН, відповідне рішення прийняла комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській міській раді.

Члени комісії вирішили вважати, що епідситуація по захворюваності на кір в Тернополі є неблагополучною, оскільки зафіксовано 5 інфікованих.

«На період неблагополучної ситуації з кору в місті Тернополі, керуючись ст. 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», та на виконання спільного листа Міністерства охорони здоров'я України та Міністерства освіти і науки України від 08.09.2017 року №05-2/24166/1/11-9057 «Щодо спалаху захворювання на кір» з 10.10.2017 року заборонити відвідування дошкільних та загальноосвітніх шкіл дітьми, які не мають жодного щеплення проти цього інфекційного захворювання», – йдеться у рішенні.

Відділу охорони здоров'я та медичного забезпечення спільно з головними лікарями лікувально-профілактичних установ комісією доручено встановити кількість дітей, які не отримали жодного щеплення від кору, і забезпечити їх вакцинацію до 9 жовтня.

Як повідомляв УНІАН, раніше в Моз заявили, що в трьох областях України, зокрема в Тернопільській, щеплених проти кору дітей не допустять до відвідування дитсадків і шкіл.

Теги: спалах кору в Тернополі, новини ТернопільщиниКатегория: Здоровье