Чому сушити волосся феном обов'язково і інші несподівані відкриття від британського доктора (як правильно сушити волосся)


Опубликованно 09.11.2017 00:36

Чому сушити волосся феном обов'язково і інші несподівані відкриття від британського доктора (як правильно сушити волосся)

Вважається, що сушити волосся природним шляхом куди більш корисно, ніж використовувати фен для волосся та інші засоби для укладання. Проте, британський трихолог Тім Мур довів абсолютно протилежне.

Так, доктор Мур взявся за святая святих, а саме розвіяв усі стереотипи щодо того, як правильно і неправильно сушити волосся. Розповів про те, що ми все життя помилялися — сушити волосся феном можна, а ось лягати спати з мокрою головою категорично заборонено.

Про те, які стереотипи і уявлення про правильний догляд за волоссям зруйнував Тім Мур, читай далі.Не можна сушити волосся без фена

Тім Мур стверджує, що сушити волосся «натуральним» шляхом категорично не можна. І на це є вагомі аргументи.

За словами доктора, вся справа в тому, що вода з перших секунд змінює структуру волосся на молекулярному рівні. А як ми знаємо, волосся складається із захисного шару, основної частини (білка, каротину) і центрального елемента волосся. Кожен з цих частин волоса відповідає за його зовнішній вигляд, колір, об'єм і навіть теплопровідність.

А це означає, що кожен раз, коли ми миємо голову, то у зазори, які знаходяться в волоссі проникає волога. Основна частина волосся набрякає і збільшується, що робить лусочки волосся м'якими і беззахисними, «розтягують» кутикулу волоса.

Тобто, кожне миття волосся — це випробування для волосся. Тому Тім Мур радить сушити волосся практично відразу. Не можна спати з мокрим волоссям

Так, з тим, в тому, що ходити з мокрими волоссям не можна, ми вже переконалися. Тепер настав час іншої поширеної помилки кожної з нас.

Звичайно, економлячи час і сили всі ми хоч раз але грішили таким заняттям, як помити волосся і лягти спати. Однак, виправлення такої звички може зайняти довгі місяці.

Справа в тому, що уві сні ми мимоволі рухаємося головою по подушці — виробляємо достатньо сильне тертя, яке може призвести до ламкості волосся, зробити їх тонкими.

Тому, коли ти будеш скаржитися, що у тебе ламкі і тонкі волосся в першу чергу задай собі питання: "а не лягала ти спати з мокрою головою?"

Крім того, Тім Мур зробив цікаве відкриття, яке мало віриться. Він стверджує, що найсприятливіша для наших волосся погода — це холодний день при нульовій температурі. Як правильно сушити волосся

З усіма цими неймовірними відкриттями ми не забули про головне. А саме про правильної інструкції та послідовності сушіння волосся, яку, звичайно, склав для нас сенсаційний британський доктор.

Після миття відіжми волосся рушником;

Акуратно розчеши їх широкої гребінцем або гребенем (акуратно і не сильно);

Суші волосся повільно, при низькій температурі;

 

Праски й інші прилади для стайлінгу використовуй на сухі волосся.Категория: Мода