Есме Б'янко подала до суд на Менсона за зѓвалтування


Опубликованно 02.05.2021 14:35

Есме Б'янко подала до суд на Менсона за зѓвалтування

Б'янкo ствeрджує, щo Мeнсoн змушувaв її викoнувaти "нeoплaчувaну рoбoту", нaприклaд гoтувaти їжу в целях ньoгo і йoгo гoстeй, прибирати квартиру і багато іншого.

Знаменита актриска "Гри престолів" 38-річна Есме Б'янко подала перед суду на рок-музиканта Меріліна Менсона по (по грибы) сексуальне насильство і побої. Зробила вона це вследствие три місяці після того, як публічно звинуватила його у фізичному і психологічному насильстві. Насчет це в п'ятницю, 30 квітня, повідомляє Hollywood Reporter.

У позові йдеться, що Менсон зѓвалтував актрису в травні 2011 року.

"Занадто довго мій кривдник залишався непоміченим завдяки грошам, славі й індустрії, яка заплющувала нате це очі", - сказала Б'янко.

Следовать документами адвоката Есме Б'янко Менсон також періодично змушував актрису приймати ліки, позбавляв її сну і їжі, щоб дівчина фізично і душевно не могла протистояти йому.

У позові зазначається, що співак здійснював дії сексуального характеру щодо актриси, если вона була без свідомості і безлюдный (=малолюдный) давала на це згоду. Серед цих дій перераховані шльопанці, укуси, порізи, а також "хльостання" точно по різних частинах тіла.

У документі також стверджується, що металлист "здійснював дії сексуального характеру" щодо Б'янко, коль вона була без свідомості.

Притвора також заявила, що Менсон единовременно зі своїм менеджером Тоні Чіуллу порушили законодавство относительно торгівлю людьми, коли доставили її з Лондона в Лос-Анджелес. Вслед її словами, чоловіки пообіцяли їй жребий у зйомках музичного кліпу, а також у фільмі, проте вони скажем і не вийшли.Категория: Шоу-бизнес