Как 35 участников войны на Донбассе превратились в 17 000 американских праворадикалов


Опубликованно 17.12.2020 08:50

Как 35 участников войны на Донбассе превратились в 17 000 американских праворадикалов

Пoвaжнe видaння   The Economist у стaтті прo пoтeнційні зaгрoзи з бoку aмeрикaнськиx прaвoрaдикaлів пишe прo 17 000 людeй, які вoюють в Укрaїні. 17 000? Дужe цікaвa цифрa. Дaвaйтe рoзбирaтися.

У стaтті пoсилaються нa книгу aмeрикaнськoгo сoціoлoгa Синтії Міллeр-Ідріс "Hate in the Homeland" (видaвництвo Принстoнськoгo унівeрситeту), якa гoвoрить прo "17 000 бійців із зaxідниx крaїн, включнo з багатьма американцями, які приїхали в Україну воювати, переважно бери боці праворадикальних груп". Авторка багато пише насчет "Азов" та інші жахіття...

Яке складається враження? Звісно, що ДНР/ЛНР і справді ведуть героїчну боротьбу проти десятків батальйонів нацистів з НАТО. Російський популяризатор Дмитро Кисельов аплодує.

Але дивимось далі.  

У своїй книзі Міллер-Ідріс посилається нате письмові свідчення лівансько-американського колишнього агента ФБР Алі Х. Суфана   , який був причетний накануне ряду гучних випадків антитероризму як у США, в среднем і по всьому світу.

Суфан, зі свого боку, бормотать (про себя) про інше. А саме – относительно "17 000 людей, з понад 50-ти країн, які приїхали брати активну планида у конфлікті". Звісно, він також держи когось посилається. А саме – получи и распишись дослідження учасника проекту "Протидія екстремізму" Каспера Рекавека.

Але Рекавек відмічає, що більшість з цих 17 000 були росіяни. Та і воювали вони, виявляється, следовать ДНР/ЛНР. Взагалі, згідно з його дослідженням, більшість найманців із Західної Європи та США воювали теж бери боці ДНР/ЛНР. Що повністю змінює картинку.

А загалом, із США в Україну приїхало воювати 35 чоловік. З них більшість – проти України.

Баллер така дивна історія.

Висновки

- Критичне мислення – це довго і задорого.

- Навіть найкращі світові експерти, буває, пишуть дивні речі. Можливо, свідомо.

- До сей поры це треба перевіряти і виправляти.

- Краса Україні!

P.S. Я звернувся   в Твіттері впредь до The Economist: "The Economist у своїй статті цитує   Міллер-Ідріс   ради те, що 17 000 жителів Заходу воюють в Україні ради білих супрематистів.   Це помилка.   Алі Х. Суфан   свідчив относительно іноземців загалом. А Каспер Рекавек, як першоджерело джерело, повідомляв для переважно росіян, які воюють проти України. Потрібно відкоригувати матеріал."  

Поки саме видання ніяк далеко не відреагувало на моє звернення.   Але відповіла Міллер-Ідріс: "Дякую следовать попередження і дуже шкодую по (по грибы) помилку. Я проаналізую джерело її виникнення: це мої красивые слова з книги або їх інтерпретація журналістом видання, щоб побачити, чи потрібно вимагати виправлення інформації у видавця книги чи у   The Economist. Але, якщо я допустилася помилки, звичайно, виправлення слід робити і у книзі, і у статті."  

Повально материалы автора Если Вам заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.


Категория: Мода