Як правильно їсти горіхи?..


Опубликованно 04.12.2018 03:28

Як правильно їсти горіхи?..

Горіхи містять коштовні для здоров'я жирні кислоти і вітаміни, але також важливо правильно їх є, щоб отримувати максимально корисний ефект. Рекомендаціями про те, як краще вживати горіхи, поділилася дієтолог Світлана Фус, повідомляє health info з посиланням на «Медикфорум».

Експерт зазначила, що наукові дослідження свідчать: люди, які щодня вживають певну кількість горіхів, мають найнижчі ризики розвитку ішемічної хвороби серця, онкозахворювань, а також передчасної смерті. У той же час, за словами дієтолога, необхідно їсти горіхи правильно, тобто в день можна дозволяти собі не більше жмені – 20 або 30 грамів.

Поділилася дієтолог та іншими порадами про те, як правильно їсти горіхи, щоб цей продукт був компонентом саме здорового харчування.

Горіхи в шкаралупі. На думку фахівця, потрібно купувати саме такі горіхи в шкаралупі. Продукція, упакована вже очищеної, швидко окислюється.

Не смажені горіхи. Так, самий правильний вибір – це не обсмажені сирі горіхи, оскільки в них зберігається найбільше корисних мікроелементів. Виробнича обробка продуктів, у тому числі обсмажування, «вбиває» багато вітаміни, кому ж часто для смаження використовуються далеко не самі чисті і корисні олії.

Горіхи без добавок. Підсолені, підсолоджені або постачені ще якимось добавками горіхи – це неправильно, стверджує дієтолог. Правильно – це горіхи сирі, які їдять очищеними від шкаралупи. В цьому випадку організм отримає збережені корисні жирні кислоти і вітамін Е.

Дієтолог нагадала, що з великою обережністю потрібно їсти горіхи людям, страждаючим від білкової алергії, захворювань шлунково-кишкового тракту, шкірних хвороб, а також при гіперфункції щитовидної залози.

Джерело: MedikForumКатегория: Здоровье