Названа дієта, яка допомагає утримати втрачений вагу


Опубликованно 03.12.2018 05:08

Названа дієта, яка допомагає утримати втрачений вагу

Низьковуглеводні дієти дійсно працюють і є кращим інструментом для схудлих людей, які хотіли б утримати отримані результати. До такого висновку прийшли дослідники з США, повідомляє health info з посиланням на «Медикфорум».

Чималій кількості людей, які сіли на дієту, вдається скинути зайву вагу, але багато хто потім знову набирають його. Ось чому прихильники дієти так зацікавлені в способах збереження досягнутих результатів. Нове дослідження вчених з Бостонського дитячого госпіталю показало, що низьковуглеводна дієта дозволяє виконати цю задачу. З її допомогою можна збільшити кількість спалюваних калорій. Дослідники вважають, що вживають більше салатів і пісних білків люди також мають знижений рівень гормону, який збільшує апетит.

Попередні дослідження показали, що по мірі втрати ваги ми починаємо спалювати менше калорій, оскільки швидкість метаболізму в організмі сповільнюється. Ось чому буває так складно скинути останні кілька кілограмів, а ще складніше утримати досягнуті результати. Бостонські вчені показали, що дієта з низьким вмістом вуглеводів може допомогти в закріплення успіху, вона також здатна зробити лікування ожиріння більш ефективним. Такі висновки спостережень за участю 234 дорослих людей у віці від 18 до 65 років, у яких індекс маси тіла перевищував 25.

Слідували низкоуглеводной дієті учасники експерименту спалювали приблизно на 250 кілокалорій в день більше, порівняно з тими, у кого в раціоні було багато вуглеводів. Найбільші показники у справі спалювання калорій відзначалися у людей, які надіслали максимум інсуліну. Відомо, що виділення в організмі великої кількості гормону інсуліну примушує людину поглинати більше їжі і призводить до набору ваги. З'ясувалося, що перехід на низкоуглеводную дієту людей, у яких в організмі вироблялося дуже потужно інсуліну, допомагав їм спалювати на 478 кілокалорій в день більше.

Джерело: MedikForumКатегория: Здоровье