Браслет з агату: властивості


Опубликованно 01.12.2018 01:48

Браслет з агату: властивості

Прикраси з натуральних каменів завжди користувалися популярністю у жінок. Та й чоловіки високо оцінюють саме природний матеріал, а не його замінник. Одним з фаворитів серед натуральних каменів є агат, з якого майструють різноманітні прикраси. У статті розглянемо детальніше, ніж гарний браслет з агата, його властивості та види. Характеристики каменю

Агат вважається напівдорогоцінним камінням, який відрізняється особливою щільністю і полосчатостью. Згідно з легендою, своєю назвою мінерал зобов'язаний річці Ахатес, що протікає в Сицилії. Саме там знаходиться одне з найвідоміших і найдавніших родовищ агата.

На думку вчених, він утворився завдяки зрощення мінералів з сімейства кремнезему. Агат найчастіше має шаруватою структурою, а самі шари можуть мати різну ступінь прозорості. Цей факт призводить до того, що в поперечному зрізі каменю виявляється цікавий і неповторний малюнок. З давніх часів агат стали використовувати для виготовлення декоративних елементів і прикрас. Поліровані камінці мають особливий дзеркальний блиск, тому агат дуже красиво виглядає в буси, браслети, кулони, персні та ін. Агатові браслети в давнину

Здавна люди вірили в необичайность агата і його незбагненну силу, що позитивно впливає на людський організм. Наприклад, стародавні єгиптяни носили браслет з агата, властивості якого включали здатність захистити від негативної енергетики. Крім того, вважали, що цей мінерал оберігає від руйнівної грози. У той же час римляни вірили, що за допомогою агата можна збільшити родючість земель і уникнути посухи.

Існує багато старовинних легенд, в яких розповідається про порятунок подорожніх у пустелі з допомогою цього каменю. Людям, які страждають від спраги, клали в рот агат, і пити більше не хотілося. Також вважалося, що закохані обов'язково збережуть свої почуття, якщо обміняються прикрасами або талісманами, будь то браслет з агата, кулон, брошку і ін.

А маленьким дітям надягали невеликі обереги та браслетики з мінералу, щоб захистити від пристріту, страху, небезпеки, а також допомогти швидше навчитися ходити. У деяких культурах з допомогою агата боролися з шкідливими звичками, а в Тибеті до сьогоднішнього дня надягають на руку агатовый браслет або просто тримають в руках камінь з метою посилити дію молитви і знайти мудрі думки.

Магічні і цілющі властивості

У сучасному світі слабо сподіваються «підняти цілину» з допомогою агата, однак вірять в його лікувальні здатності. Адже недарма його завжди називали каменем «здоров'я і довголіття». Сильним людям агат допомагає знайти ясновидіння, розкриває інтуїцію, а слабких оберігає від негативного впливу ззовні. Камінь також загострює почуття власного збереження і дає сили швидко орієнтуватися в небезпечних ситуаціях.

Як було помічено, агат відмінно «асистує» при переговорах. Так, одягнувши браслет з агата, можна сміливо розраховувати на те, що вдасться досягти розуміння і прийти до домовленості з опонентом. Присутність мінералу відкриває дар красномовства у людини і товариськість.

Примітно, що в компанії з міддю агат діє ще краще, оскільки багаторазово збільшуються його сили. Тому нерідко майстри ювелірних справ роблять браслети з додаванням кількох мінералів.

Варто зазначити, що унікальні властивості агата варіюються в залежності від його різновиду. Допомагає він виключно особам з високою духовною культурою.

Підвиди і забарвлення агата

Як відомо, агат зустрічається в природі не тільки чорного, але і інших кольорів. Тому і браслети з агата, фото яких представлені в статті, відрізняються своїм різноманіттям.

Дослідники підрахували, що зараз видобувають близько 150 варіацій цього напівдорогоцінного каменю. Часто можна побачити мінерал бразильського типу з концентричними смужками, трохи рідше – уругвайський варіант з прямолінійними смугами. Крім цих двох, існують наступні види агата: моховий (вкраплення нагадують справжній мох); магічний (або чорний); пейзажний; бастіонний (з цікавим малюнком, в якому можна розгледіти обриси замку); глазковый (зображення на камені нагадує око); черепаховий; морозний; полум'яний та ін.

Найбільш широко представлені світлі види каменю, а також зустрічається сіро-блакитний, білий, безбарвний агат. Браслет, властивості якого описані вище, виглядає чудово з будь-якого виду мінералу. Особливою популярністю у жінок користуються вироби з чорного, червоного і червоно-бурого каменю. Останній отримав у ювелірів власне назва «сардонікс». А камінь з разноокрашенных паралельних шарів називається онікс. Браслети з чорного каменю

Окремої уваги заслужив чорний агат. Прикраси з цього мінералу поширені як серед жінок, так і серед чоловіків. Що стосується декору, то останні воліють амулети і браслети. Натуральний агат чорного кольору допомагає своєму власникові здобути перемогу в будь-яких битві або змаганні. Однак він підходить винятково рішучим людям, що володіє жорсткою хваткою і лідерськими якостями. Енергетика темного агата дарує хазяїнові впевненість у своїх силах, а також налаштовує на стабільну позитивну хвилю занадто бурхливу енергію людини. Завдяки цьому вдається знайти правильне і зважене рішення.

Коричневий мінерал

Багато жінок вірять, що якщо одягнуть браслет з агата коричневою забарвлення, то вдасться уникнути автомобільної аварії і будь-якого іншого події. Виріб з жовто-бурим відтінком більше підходить інтелігентам, які займаються науковими дослідженнями. А яскраві жовті прикраси створені для торговців, комерційних діячів та бізнесменів. Що стосується золотистого агата, він допомагає талановитим людям і допомагає створювати шедеври. Цікаво, що для підняття тонусу чоловіки і жінки надягають браслети з шаруватого багатоколірного каменю.

Вироби з агата глазкового

Абсолютно всім людям, незалежно від віку і релігійних переконань, фахівці рекомендують звернути увагу на глазковый агат. Камінь, браслет з якого прикрасить будь-яку жінку, володіє вражаючими властивостями. Тільки для лікувальних процедур потрібно вибирати саме натуральний мінерал, без домішок. Як визначити, що перед вами глазковый тип? Якщо уважно придивитися, то на камінцях можна побачити концентричні шари у вигляді кіл. Цей малюнок дуже нагадує око, звідки і походить його назва. Є стародавня легенда, яка свідчить, що це затишшя і перетворився на камінь око орла. Він бився з чорним чаклуном, загинув і впав на Землю.

Чим же такий хороший цей глазковый агат? На думку литотерапевтов, він має загальнозміцнюючі і оздоровчими властивостями, позитивно впливаючи на весь організм. Тому носити його слід саме у вигляді браслета. Він буде не тільки лікувати, але і привертати увагу оточуючих до свого власника.

Кому підходить за гороскопом?

Астрологи прийшли до висновку, що майже всім знакам зодіаку, можна сміливо носити прикраси з агату. Лише Овну і Стрільцеві не рекомендується експериментувати, так як камінь може внести деяку нервозність на поведінку цих осіб, А це значить, що він буде заважати їм досягати поставленої мети.

Найбільше агат підходить Близнюкам і Тельцям, яким можна надягати браслети, намиста, амулети та інші прикраси з цього мінералу. Браслет, наприклад, буде діяти на Тельців як заспокійливий засіб, що допоможе зосередитися і тим самим швидше виконати завдання. А Близнюкам виріб з агата посприяє у творчому плані і стане незамінним талісманом за життя.

Скорпіонам рекомендують носити браслети з чорного агата, щоб рівномірно просуватися до мети. Рибам, Терезам і Водоліям краще зупинити вибір на камені холодного відтінку (блакитний, білий), а Дівам радять теплі, жовто-оранжеві кольори. Автор: Олексій Міхєєв 24 Вересня, 2018Категория: Мода