Золотий гвоздик у вухо: ювелірний акцент в індивідуальному іміджі


Опубликованно 30.11.2018 02:58

Золотий гвоздик у вухо: ювелірний акцент в індивідуальному іміджі

Придбання сережок – непросте завдання, якщо враховувати широту сучасного асортименту ювелірних виробів. Вибір на користь золотих цвяшків у вухо обіцяє вигідну покупку. Ці прикраси заслужили славу універсального статусного аксесуара і сьогодні представлені в безлічі варіантів дизайну. Скільки коштує золотий гвоздик у вухо, які моделі пропонують в каталогах популярні бренди? Характеристика прикрас

Головна особливість цвяшків – спосіб їх закріплення у вусі. Сережки утримуються з допомогою затискача, в який вставляється основна частина прикраси. Гвоздики також відомі під назвою пуссети. Термін відображає конструкцію замку і походить від французького дієслова pousser – «штовхати».

Перевага золотих цвяшків у вухо – комфорт в експлуатації. Сережки-пуссети – мініатюрні і легкі прикраси. Вони не створюють відчуття тяжкості в умовах постійного носіння і не чіпляються за матеріал одягу і головного убору. Завдяки своїй практичності гвоздики стали популярним повсякденним прикрасою для дорослих і дітей.

Слабка сторона пуссетов – великий ризик втрати дрібного затиску. Сучасні виробники постачають сережки надійними замками з різьбленням на цвяшку. Основна частина прикраси не просто вставляється, а угвинчується в затиск.

Ціна золотого гвоздика у вухо залежить від ваги сережки і проби дорогоцінного матеріалу. Чоловічі і жіночі пуссети виготовляють з білого, червоного і жовтого золота 585-ї і 750-ї проби. Вироби продаються в різній комплектації: в 1 примірнику або набір з 2 і більше штук.

Золотий гвоздик у вухо – прикраса в стилі унісекс на всі випадки життя, відповідне чоловікам і жінкам будь-якого віку. Мінімалістичні пуссети – дорогоцінний аксесуар для стриманого образу. Яскраві сережки внесуть пожвавлення в базовий денний гардероб і доповнять урочистий ансамбль.

Конструкція цвяшків дозволяє дизайнерам реалізовувати різні творчі ідеї. Сучасні ювеліри створюють пуссети в декількох варіантах оформлення. Мінімалізм

Гладкий золотий гвоздик у вухо без вставок – класичний універсальний варіант пуссетов. Прикраса підходить до одягу в будь-якому стилі і стає статусним завершальним штрихом образу.

Основні відмінності стосуються відтінку, форми і розміру гладких сережок. Гвоздики з білого, червоного і жовтого золота бувають округлими, плоскими і випуклими. Діапазон розмірів – від 2 мм в діаметрі і більше. Сережки з рельєфною поверхнею

Гвоздики з гравіюванням або алмазною гранню – альтернатива гладким пуссетам. Декор наноситься на прикраси форматом від 3 мм в діаметрі. Рельєфний візерунок – основний акцент прикрас.

Алмазна ограновування передбачає вирізання тонкого орнаменту, який забезпечує гру світла на поверхні сережок.

Гравіровані малюнки – опуклі або вдавлені візерунки, сюжети і написи. Гвоздики зі вставками

Варіанти пуссетов з інкрустаціями численні. Відмінності виявляються в типі вставки і конфігурації прикрас.

Переваги сережок з включеннями – цікавий зовнішній вигляд і широкий діапазон цін. Золоті цвяшки у вуха з невеликим кольоровим каменем коштують порівняно недорого. Вони виглядають симпатично і затребувані в якості першого ювелірного прикраси для дівчаток.

Популярні види вставок: Ювелірні камені – діамант, перли, сапфір, смарагд і рубін. Напівдорогоцінне мінерали – бірюза, бурштин, аметист, шпінель та інші. Кераміка. Монохромний матеріал відтіняє блиск золота і надає сережках характер інноваційних прикрас. Кристали та імітації ювелірних каменів. Емаль. Барвистий матеріал позбавлений нав'язливого глянсового блиску і дозволяє створити тонкий малюнок на невеликих пуссетах.

У недорогих інкрустованих гвоздиках ювелірні камені комбінуються з імітаціями. Поширений приклад – сапфір в оточенні штучних діамантів. Фантазійні пуссети

Фігурний золотий гвоздик у вухо – спосіб заявити світові про свою унікальність. Фантазійні пуссети виглядають оригінально, але делікатно в силу свого мініатюрного розміру. Конфігурації залишають простір для вибору відповідної моделі.

Жіночі фантазійні пуссети – суцільні і ажурні сережки у формі сердець, квітів і метеликів, брендових логотипів.

Чоловічі фігурні гвоздики – гайки, цвяхи і черепа.

Сережки для дівчаток – тварини і персонажі мультфільмів.

Фантазійні гвоздики унісекс – геометричним абстракції і елементи символіки – знак інь і ян, пацифістська емблема. Пуссети з підвіскою

Прикраси з доповненням підійдуть тим, кому традиційні гвоздики здаються нудними, а сережки з англійським замком – масивними і важкими.

Жіночі пуссети прикрашають ланцюжками, золотими метеликами і квітами. Основний метал комбінується з каменями і емаллю. Актуальне поєднання – ланцюг або бахрома плюс ювелірний мінерал.

Золоті гвоздики для чоловіків доповнюються підвіскою-хрестом. Двосторонні сережки

Гвоздик із застібкою в якості елементу декору – родич прикрас для пірсингу тіла. Пуссети-штанги – класика ювелірної моди для чоловіків. Брутальний золотий гвоздик у вухо – масивне прикраса розміром близько 5 мм в діаметрі. В якості декору використовують гравіювання або вставку з кераміки або непрозорих каменів.

Жіночі двосторонні пуссети завоювали популярність порівняно недавно. Вони винайдені ювелірами бренду Dior і в первісній версії представляли конструкцію з 2 перлин різного розміру. Ідея французьких ювелірів отримала десятки інтерпретацій.

Оригінальна модель теж відтворюється багатьма брендами і в деяких каталогах зустрічається під назвою «Діор».

Скільки коштує

Золоті цвяшки у вуха сьогодні можна купити в більшості ювелірних магазинів. В таблиці приведена середня мінімальна вартість пуссетов в рублях РФ. Ціна вказана за 1 штуку.

Модель

Вартість

Гладкі сережки без вставок

3000

Пуссети з огранюванням і гравіюванням

3900

Гвоздики з інкрустацією (1 напівдорогоцінне каміння)

1900

Фантазійні сережки

2100

Пуссети з підвіскою

2800

Двосторонні гвоздики

3500

Золоті сережки-пуссети – оригінальна прикраса, яке виглядає доречно в будь-якому віці і ситуації. Гвоздики підкреслять особистий імідж і стануть приємним ювелірним подарунком близькій людині. Автор: Ганна Фурсова 14 Вересня, 2018Категория: Мода