«Рома» з Шиком вилетіла з Кубка Італії перед матчем з «Ювентусом»

Опубликованно 25.02.2018 01:22

Несподіваним можна вважати результат матчу 1/8 фіналу Кубка Італії між «Ромою» і «Торіно». Суперник «Шахтаря» у Лізі чемпіонів на своєму полі програв команді, яка займає в чемпіонаті Італії 10-е місце, з рахунком 1:2. Для довідки: «Рома» займає 4-е місце і набрала 38 очок, а у «Торіно» — на 15 менше.

Тим не менш, на 39-й хвилині римляни опинилися в ролі наздоганяючих після голу Де Сільвестрі, а на 72-й гості забили другий м'яч стараннями Едера. Лише на 85-й хвилині молодий чеський талант «Роми» Шик один гол відіграв. Зазначимо, що на 77-й хвилині Джеко не реалізував пенальті.

А наостанок я скажу Ярмоленко поклав рідкісний гол "Баварії"

Втім, якщо подивитися уважно на склад «Роми», стає зрозуміло, що головний тренер команди Еусебіо Ді Франческо поберіг основу перед суботнім топ-матчем чемпіонату Італії з «Ювентусом» у Турині. А на іншій туринський клуб випустив полегшений склад.

«Рома» (4-3-3): Скорупський — Бруно Перес, Жуан Жезус, Морено, Емерсон — Жерсон (Пеллегріні, 67), Гоналон, Стротман (Джеко, 76) — Юндер (Перотті, 61), Шик, Ель-Шаараві.

З футболістів, які входять в топ-11 «Роми» за кількістю ігрового часу в нинішньому чемпіонаті Італії на матч з «Торіно» вийшли тільки Строотман, Ель-Шаараві (з перших хвилин), Перотті і Джеко (на заміну).

Категория: Спорт