«Динамо» познущалося над гостями з Маріуполя

Опубликованно 21.02.2018 03:00

Принциповість матчу між «Динамо» і «Маріуполем» після тривалої епопеї з відмовою киян грати на полі суперника у першому колі і розгулялися пристрастей була дуже високою. І динамівці з ходу змусили вихованця своєї школи Худжамова постійно бути напоготові. До 10-й хвилині рахунок з ударів був 4:0 на користь господарів, на 13-й у гостей травму отримав і пішов з поля основний центральний півзахисник Мішньов, а на 14-й першу жовту картку отримав Яворський.

Але, коли здавалося, що м'яч от-от опиниться у воротах «Маріуполя», вийшло все навпаки: на 27-й хвилині Кирюханцев навісив на дальню стійку, а там ніким не прикритий Болбат чітко пробив повз Бущана. Обидва – і Кирюханцев, і Болбат – футболісти, віддані в оренду «Шахтарем».

Але недовго музика грала на кораблі азовців – на 28-й хвилині Гармаш хорошим ударом відновив рівновагу – 1:1.

А вже в компенсований час тайму Гармаш став автором гольової передачі на Циганкова, який забив головою. А Гармаш отримав пас на хід від Мораєса, який перед цим замінив травмованого Мбокані.

Ще сумніше маріупольцям стало на 68-й хвилині, коли за дурний і неакуратний стрибок в ноги Мораєсу заробив другу жовту картку і разом з нею видалення Яворський.

Все той же невгамовний Мораєс на 75-й і 84-й хвилинах забив після пасів Циганкова, а на 90-й Гонсалес, який замінив якраз Циганкова, сам прорвався в чужу штрафну і проштовхнув м'яч у сітку.

«Динамо» відігралося на «Маріуполі» за всі випробувані незручності – 5:1. Кияни набрали 38 очок і на чотири відстають від «Шахтаря». У «Маріуполя» залишилося 20 – це 7-е місце.

Категория: Спорт