Зінченко знову вийшов у стартовому складі "Мансіті"

Опубликованно 19.02.2018 00:26

Зінченко знову вийшов у стартовому складі

"Мансіті" здобув чергову впевнену перемогу в чемпіонаті Англії. На цей раз городяни розбили "Вест Бромвіч" (3:0). І, що приємно, в стартовому складі вийшов українець Олександр Зінченко, який провів на полі всі 89 хвилин.

Підопічні Гвардіоли повели в рахунку на 20-й м, відзначився Фернандіньо після пасу Де Брюйне. Незадовго до перерви команда втратила Давіда Сілву, який отримав пошкодження. Втім, супернику "Мансіті" це не допомогло.

Наступний м'яч побував у воротах "Вест Брому" після хорошої комбінації і пасу Стерлінга, а влучний удар завдав Де Брюйне. Після другого голу все стало ясно, хоча кілька атак "дрозди" все ж провели - обороні і нашому Зінченко довелося постаратися, часом граючи на відбій.

Але на останніх хвилинах манкуніанці поставили жирну крапку у поєдинку. Знову блискуче зіграв Стерлінг, а його скористався пасом Агуеро.

Категория: Спорт