Том Харді допоміг цуценятам


Опубликованно 13.02.2018 15:46

Том Харді допоміг цуценятам

Актор Том Харді відомий своєю безмежною любов'ю до собак. І, схоже, він небайдужий взагалі до всіх песик у світі, а не тільки до своїх вихованців. Тому Харді не міг пройти повз історії про коробці з замерзаючими цуценятами. А щоб тварини знайшли новий будинок, актор вдався до сили соцмереж.

У минулому році Том Харді розповів жахливу історію про загибель свого пса по імені Вудсток, якого актор шалено любив. З його розповіді стало зрозуміло, що зірка Голівуду небайдужий до собак. Тому не варто дивуватися, що Харді намагається прилаштувати маленьких членів сім'ї, яких віддали в притулок.

Актор розповів в соцмережах, що підшукує будинок для чотирьох маленьких стафордширських бультер'єрів.

Цуценят знайшли замерзаючими в коробці на вулиці. Перехожі відразу ж віднесли їх до місцевого притулку Battersea Dogs & Cats Home.

"Це була досить небезпечна історія. Стояв дуже холодний день, і щенята запросто могли отримати переохолодження. Але після того як у притулку їх нагодували і обігріли, вони відчувають себе абсолютно здоровими", — розповів менеджер притулку.

Невідомо, скільки б ці чарівні крихти чекали нових «батьків» (чорним собакам в принципі не щастить у притулках через колір їх вовни, т. к. в Шотландії вважають, що чорні собаки приносять нещастя), але про історію дізнався Том Харді, який опублікував у своєму инстаграме фото цуценят із закликом якнайшвидше їх забрати.  

https://www.instagram.com/p/BeApJu9B1pb/

 

Знайшли і привезли в Battersea цю коробку, знайдену в парку. Подивіться на них. Я хочу прилаштувати їх усіх за вісім тижнів. Ідіть і подивіться на них.

Враховуючи, скільки у Харді передплатників (більше 500 тисяч), про яких восьми тижнів могла йти мова? У притулку розповіли, що вже буквально за пару годин до цуценятам вишикувалася довга черга.

Малюки отримали імена Эммелина, Лідія, Едіт і Девісон.

Завдяки Харді цуценята знайшли нових господарів в той же день. У ЗМІ вже з'явилися перші фотографії від щасливих власників.

Ось Эммелина в своєму новому будинку.

Який вона поділяє з братом Дэвисоном.

Коли їх привезли, вони спершу заспокоїлися. Але зараз вони міцно стоять на ногах і тепер управляють будинком, — розповів новий власник цуценят Кім Тайсон.

Тайсон додав, що у нього є ще два далматина, але тепер цуценята управляють і ними.

Вони люблять людську компанію, плачуть, коли нас немає поруч, і сплять разом. Вони дуже милі маленькі собаки, і я не розумію, як хтось міг їх кинути. Мені не хочеться думати, що б сталося, якщо б вони не були знайдені, — заявив новий господар цуценят.

Цуценятам пощастило з рекламою Тома Харді.

А взагалі чорним собакам в Англії навіть в'яжуть кольоровий одяг, щоб прилаштувати.

Всім любові!

 Категория: Красота