Тиждень моди в Нью-Йорку: показ Victoria Beckham


Опубликованно 13.02.2018 11:14

Тиждень моди в Нью-Йорку: показ Victoria Beckham

Вікторія Бекхем

У Нью-Йорку в рамках Тижня моди представила свою нову колекцію Вікторія Бекхем. Як пройшло шоу, чому дизайнер в останній раз видавалася на Манхеттені, хто її підтримував у першому ряду — в огляді SPLETNIK.RU.

У 2018-му Вікторія Бекхем святкує 10-річчя в fashion-індустрії. Саме стільки часу пройшло з того моменту, як Вікторія створила свою першу колекцію представила на суд критиків. Тоді мало хто вірив у співачку, яка вирішила перекваліфікуватися в дизайнери, але завзятість колись Posh Spice були винагороджені.

Сьогодні Victoria Beckham — бренд, відомий у всьому світі. Однак, як повідомила сама Бекхем, який пройшов сьогодні на Манхеттені шоу було останнім — зараз Вікторія хоче сконцентруватися на вересневому показі в Лондоні, де тільки і буде показувати свіжі колекції в майбутньому, оскільки доставка і організація презентацій в Нью-Йорку — дуже нервова і витратна справа.

Як відзначають авторитетні представники індустрії, це свідчить про те, що Тиждень моди в Нью-Йорку перестає бути настільки впливовою. Повідомляється, що Alexander Wang, Rodarte, Proenza Schouler і Altuzarra теж відмовилися від участі в майбутніх "тижнях", щоб зосередитися на більш великих проектах.

В ході прощального показу Бекхем представила глядачам 26 комплектів. При цьому оцінити їх змогли лише 70 чоловік — дизайнер хотіла, щоб кожен міг досить близько розглянути всі деталі образів.

Нова колекція Вікторії, як і завжди, — ода мінімалізму. В цей раз у неї увійшли кашемірові кофти, мішкуваті штани, шовкові сукні, приталені пальта, толстовки oversize і не тільки.

Вікторія Бекхем

Підтримати Вікторію, до речі, в Нью-Йорк прилетіла її сім'я — чоловік Девід і діти сиділи в першому ряду.

Вікторія Бекхем дякує родині за підтримкуКатегория: Гламур