Перша Венеції і Барселоні: зараз анти-туризм марші поширилася по всій Європі


Опубликованно 13.02.2018 08:28

Перша Венеції і Барселоні: зараз анти-туризм марші поширилася по всій Європі

Сіті-брейки На радарі Перша Венеції і Барселоні: зараз анти-туризм марші поширилася по всій Європі

Демос у Сан-Себастьян і репресії в Рим і Дубровник як вент місцеві жителі розчарування в місто-вимикачі і круїзних суден Будуть Колдуелл @will_coldwell Четвер 10 серпня 2017 06.30 БСТ Останнє редагування понеділок 27 листопада 2017 18.43 МСК Поділитися на Facebook Поділитися на Twitter Поділитися по електронній пошті Подивитися інші варіанти обміну Поділитися на LinkedIn Поділитися в pinterest Поділитися на Google+ Поділитися на whatsapp Поділитися на Посланника Поруч Стаття 5 міс.

Круїзне судно на вулицях Дубровника, де тепер камери відслідковують кількість людей у Старому місті. Фото: muckylucky/свідок-Охоронець

З континенту знемагаючи від спеки на прізвисько Люцифер, загартовує вже кипить, теж, як хвиля анти-туризм протести в деяких з найбільш популярних місць у Європі. Тим не менш, як "туризм-фобія" стає особливістю літньої, Всесвітньою організацією з туризму (unwto) захистив сектор, закликавши місцеві влади зробити більше для контролю росту на стійкій основі. атрибут xmlns="http://www.w3.org/2000/svg"> Забезпечення туризму-це корисний досвід для відвідувачів і господарів схожі вимагає сильної, політики в галузі сталого туризму Талеб Ріфаї, генеральний секретар ЮНВТО

Координаційним центром протягом більшої частини це була Іспанія, яка в минулому році рекордних 75,6 млн. туристів, у тому числі 17,8 млн. з Великобританії. У Барселоні, де спостерігається ескалація напруженості протягом багатьох років з приводу неконтрольованого сплеску відвідувачів та наслідки таких сайтах, як Airbnb на локальному ринку житла, Арран, молодіжного крила радикальної Кубок ("кандидатура народного єдності"), були зняті січа шин на прокат велосипеди і скористатися послугами екскурсійного автобуса. Представник Арран розповіла Бі-бі-сі: "сьогоднішня модель туризму виганяє людей з їх кварталів і завдає шкоди довкіллю." Іспанський прем'єр-міністр Маріано Рахой охарактеризував групу як "екстремістів".

Також були протести в Барселоні і Сан-Себастьяні, де анти-туризм березні заплановано на 17 серпня, щоб збігтися з Семана Гранде – великий фестиваль Баскської культури.

Інші демонстрації пройшли по всій Південній Європі. Минулого місяця у Венеції – який бачить більше, ніж 20 мільйонів відвідувачів на рік і має всього 55 000 жителів – 2,000 місцеві жителі пройшлися маршем через усе місто, висловлюючи злість на зростання орендної плати та вплив величезних круїзних суден і забруднення вони завдають місті делікатною середовищі.

Житель тримає плакат, на Венеціанському діалекті "я не збираюся, я залишаюся" під час акції протесту у Венеції в минулому місяці. Фото: Мануель Сільвестрі/Рейтер

Виступаючи на Зберігача, генеральний секретар ЮНВТО Талеб Ріфаї заявив, що зростання анти-туристичного настрою-це "дуже серйозна ситуація, яка повинна вирішуватися самим серйозним чином". Якщо правильно керувати, він додав, що туризм може стати "найкращим союзником" для охорони, збереження і загальний.

"Не слід відмовлятися заради безгосподарність", - сказав він. "Того, що туризм-це корисний досвід для відвідувачів і господарів схожі вимагає сильної, політики в галузі сталого туризму, практики та участі національних і місцевих урядів та адміністрацій, компаній приватного сектора, місцевих громад і самі туристи."

ЮНВТО рекомендує ряд перевірених методів управління натовпом в пункти призначення, такі, як заохочення туристів, щоб відвідати за межами центрального місця, диверсифікації туристичної діяльності, скорочення сезонності і, головне, задоволення потреб місцевого співтовариства. Фокус не слід, він говорить, просто зупинивши туристів, що прибувають.

Раніше в цьому році "Барселона" почали розправлятися з неліцензованим оренду на Airbnb, подвоюючи чисельність інспекторів перевірки властивості. Близько 16,000 оренди для відпустки в місті, 7,000 вважається безліцензійної.

Повідомлення від туризму у Ов'єдо, на півночі Іспанії. Фото: Альберто Моранте/ЕПК

У Венеції, мерія намагається вирішити проблему. У червні він заявив, що ввести заборону на нові розміщення туристів в центрі міста, і "лічильник" були встановлені на популярних сайтах для відстеження переповненості. Facebook Твіттер Пинтерест Жителі Венеції протестують проти надмірного туризму атрибут xmlns="http://www.w3.org/2000/svg"> Фактор в макеті багато цих континентальних міст і люди отримують відчуття, що вони приймаються за Дункан Маккенна, дослідник, Фонд нової економіки

Італія також розправлятися з Анти-соціальної поведінки інших туристичних місць. У Римі, це означає заборону на поїдання людей або дитячий у місті фонтанів та пити на вулиці в нічний час. Аналогічні заходи були покладені на місце в Мілані, де літня заборона на все, від продуктів харчування вантажівок на селфи палиці в районі Дарсена.

В Дубровнику, в інше місто, де круїзні кораблі розвантажують тисячі відвідувачів одночасно, мер ввів камер, щоб відслідковувати кількість відвідувачів у свій список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО старого міста, так що потік людей, що входять може бути уповільнений або навіть зупинений після того, як визначена кількість не буде досягнуто. Між тим, мер ofpopular хорватський острів Хвар-учасник зобов'язався покласти кінець розпусти в основному Британські туристи, ляскаючи їх з величезними штрафами.

Для Дункан Маккенна, науковий співробітник Фонду нової економіки, існує ряд факторів, що лежать в основі недавніх подій, включаючи підйом на Airbnb, все більша кількість туристів, що здійснюють короткі тури вихідного дня, і тягар круїзних суден. Обидва міста вимикачів та пасажирів круїзних суден мають набагато більше шансів залишитися в центрі міста, а не досліджувати далі.

Загроза тероризму в Північній Африці призвела до збільшення туристам, відпочиваючим на Середземному морі за останні два роки.

"Ці зрушення справді тиснуть на ці місця, збільшення числа і зменшення поширення туристи", - говорить Маккенна. "Після того, як ви фактор в макеті багато з цих континентальних міст – старий, і з мережею невеликих вулицях – люди починають отримую відчуття, що вони приймаються."

Він додає, що це грає в більш широку політику континенту, з економікою не бачили, щоб працювати для людей, а політика не вирішує проблеми.

"Хоча кількість туристів збільшилася, я не впевнений, що вони вже достатньо збільшився у п'ять років, щоб викликати цей особливого ажіотажу", - каже він. “Що дійсно змінилося? Багато полягає в тому, що політика не для простої людини більше. Поки що це ім'я я не думаю, що ми побачимо це рух протесту схлине".Категория: Новости