Ассія Ахат замахнулася на "Греммі": альбом української скрипальки "All-in" поданий на нагороду відразу у восьми номінаціях


Опубликованно 13.02.2018 05:54

Ассія Ахат замахнулася на

З'явилися сенсаційні новини від української скрипальки і співачки Асії Ахат. Як стало відомо, артистка презентувала в Лос-Анджелесі інструментальний альбом "All-in", який в цьому році подано на здобуття найпрестижнішої американської музичної премії "Греммі" одразу в 8 номінаціях! Ахат стала єдиною українською артисткою, кому вдалося це зробити. Подробиці читайте далі в матариале.

Представники Асії Ахат повідомляють, що музичним продюсером альбому Ахат виступив 16-ти разовий володар "Греммі" Humberto Gatica, який раніше працював з Майклом Джексоном, Селін Діон, Шер та іншими зірками першої величини. Відомі у всьому світі хіти звучать в "All-in" у виконанні скрипки і оркестру. Над альбомом працювали кілька років і в різних містах: Нью-Йорку, Лос-Анджелесі, Парижі. У проекті брали участь культові музиканти і аранжувальники: Dean Parks, Tim Pierce, Vinnie Colaiuta, Tom Keane.

В альбомі 13 композицій, кожна з яких є світовим хітом чи зараховується до класики сучасної музики. Це кращі твори різних років від ABBA, Queen, Селін Діон, Майкла Джексона, Тоні Брекстон і інших. Цікаво, що в записі композиції Eric Clapton "Tears In Heaven" зіграв гітарист зі світовим ім'ям Dean Parks, який виконував партію гітари в оригінальній версії цього хіта.

На студії під час запису спеціально для Dean привезли цілий фургон гітар: сучасні, унікальні, ретрогитары, яким немає ціни... Все було заставлено кофрами. Він вибрав близько двадцяти гітар, їх повісили з двох сторін на спеціальних стійках, і він грав на них, вибираючи різні тембри.

Вже скоро відбудеться реліз альбому і сама Ассія Ахат вважає його високим щаблем у своїй кар'єрі.

На цю щабель я піднялася насамперед у своїх же очах. Я багато імпровізувала, навчилася новим прийомам гри на скрипці... А головне, що зі мною працювали найвідоміші музиканти і продюсер першої величини. Коли дала послухати альбом своєму консерваторскому вчитель, він плакав від радості за мене... Заради цього проекту мені довелося практично переселитися на якийсь час у країну, де у мене нікого немає. Поруч були тільки музиканти. Після перших записів я виходила зі студії і розуміла, що у мене від психологічного і фізичного напруження болить все тіло. Грала я нескінченно: прокидалася в 4:00, брала скрипку і займалася, потім снідала, знову грала, в 11:00 їхала на студію, і так до 18:00. Продюсер Humberto Gatica говорив, що такого трудоголіка він ще не зустрічав.

В кінці листопада відбудеться українська прем'єра альбому. Ось як про нього отзывавается сама Ассія Ахат:

Не можу сказати, що це музика для обраних, але це якісний продукт, який сподобається музичним гурманам, тим, хто розбирається в інструментальній музиці. Світовим хітам подаровано нове звучання, а мільйони шанувальників цих композицій вже дякують за продовження життя їх улюблених пісень.

Альбом української скрипальки поданий на найпрестижнішу музичну нагороду в світі "Греммі-2018" відразу у восьми номінаціях і результати будуть оголошені вже в січні нового року. Ми стежимо за ситуацією.

читати також У мережі з'явилися перші фото підрослих дітей Бейонсе

До речі, зараз також вітають з днем народження Лоліту Мілявську.Категория: Шоу-бизнес