Гаряча штучка Вікторія Бекхем зробила зізнання: Я одягаю латексний костюм тільки в спальні з Девідом


Опубликованно 13.02.2018 05:52

Гаряча штучка Вікторія Бекхем зробила зізнання: Я одягаю латексний костюм тільки в спальні з Девідом

Останнім часом співачка і дизайнер Вікторія Бекхем дуже розговорилася з пресою, хоча зазвичай у неї і слова не витягнеш про особисте, а тепер у світі обговорюють пікантні подробиці інтимного життя Девіда і Вікторії Бекхем.

В мережі регулярно пишуть про розлучення подружжя Бекхем. Нібито Девід Бекхем змінює коханців, як рукавички, а ікона стилю Вікторія Бекхем збирає по шматочках невдалий шлюб з-за зрад чоловіка. Очевидно, у неї свій спосіб підтримувати пристрасть у відносинах з коханим.

 

Так, днями кращі подруги Єва Лонгорія та Вікторія Бекхем побували на шоу Алісон Хаммонд This Morning. Там у Вікторії вдалося взяти інтерв'ю. Артистка розповіла про особисте життя, знайомство з Девідом Бекхемом, а також відверто прокоментувала чутки про возз'єднання Spice Girls в 2018-м.

Девід каже, що закохався з першого погляду, коли побачив мене в латексному костюмі, я тоді ще була учасницею Spice Girl. Він зізнався: "Це дівчина – мій ідеал, і я зроблю все, щоб ми були з нею разом". На щастя, зараз костюм я більше не ношу, тільки якщо в спальні з Девідом у вигляді винятку.

Каже Вікторія Бекхем, яка нещодавно з'явилася з чоловіком на публіці після чуток про розставання. Правда, навряд чи шанувальникам "перчинки" так пощастить побачити зірку в складі колективу.

Я не думаю, що найближчим часом я знову одягну свій латексний костюм і повернуся в Spice Girls.

Але все ж фанати не втрачають надію. Ми стежимо за новинами і нагадуємо, що нещодавно Айзу Анохіну прийняли за двійника Вікторії Бекхем.Категория: Шоу-бизнес