Тонкощі ліпосакції, збільшення грудей та інші хвилюючі питання в інтерв'ю з пластичним хірургом


Опубликованно 13.02.2018 05:10

Тонкощі ліпосакції, збільшення грудей та інші хвилюючі питання в інтерв'ю з пластичним хірургом

Як зробити операцію по збільшенню грудей і як вибрати правильного пластичного хірурга? Що з себе являє інтимна пластика і як схуднути за допомогою ліпосакції? Ці та інші хвилюючі питання ми поставили пластичного хірурга Павла Денищука.

Пластична хірургія стає все популярнішим і безпечніше. Ми можемо збільшити сідниці і виправити проблему кривих ніг, а процедура збільшення губ настільки доступна, як і чищення зубів. Але дівчата все ще соромляться говорити про деякі моменти з лікарями та рідними. Тому ми запитали їх за тебе.

На всі важливі і каверзні запитання відповів кандидат медичних наук, пластичний хірург з 20-річним досвідом, youtube-блогер — Павло Денищук.ПРО ВИБІР СФЕРИ

В пластичну хірургію я прийшов не відразу, через десять років роботи в хірургії. Після закінчення інституту я працював ургентним хірургом — оперував все і всіх. До мене надсилали важких пацієнтів, коли потрібно терміново зробити будь-якого роду операцію для порятунку життя пацієнта. За 10 років роботи оперував 4 поранення серця, травми грудної клітини, череп, мозок, кишечник. Я не вибирав, яку операцію робити і саме це робота допомогла отримати великий досвід у хірургії.

Одного разу, я дізнався про те, що в Москві проходять перші місячні курси з пластичної хірургії. Тоді все кинув і поїхав на ці курси.

Після курсів я приступив до пластичної хірургії: робив операції родичам, медсестрам. Поступово ми з командою створювали клініку і як тільки почало функціонувати хірургічне відділення, я вже перейшов працювати в цю лікарню.ПРО НАЙЦІКАВІШЕ В ПЛАСТИЧНІЙ ХІРУРГІЇ

Для мене найцікавіше в роботі — це операції. Більшості хірургів (і мені в тому числі) подобається збільшувати груди — результат і радість пацієнтки, яка мріяла про це довгий час можна побачити відразу.

Коли ти бачиш дівчину, яка перепробувала всілякі методи збільшення грудей (масажі, таблетки та інші способи), які не працювали і нарешті вона рада тому, що збулася її мрія — це дуже приємно і важливо, як для лікаря.ПРО РІВЕНЬ ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ В УКРАЇНІ

Говорити про те, що українська пластична хірургія поступається європейській не можна. Ми давно ділимося досвідом з колегами по всьому світу, переймаємо один у одного знання і ні в чому не поступаємося за рівнем розвитку країн.

Більше того, існує безліч прикладів, коли пацієнти з Канади, Ізраїлю чи Європи, приїжджають до нас зробити собі операцію. Тут вся справа в особистій довірі.ПРО ПОПУЛЯРНИХ ОПЕРАЦІЯХ

За 20 років моєї роботи в пластичній хірургії багато чого змінилося у сфері, однак, саме операція по збільшенню грудей залишається на піку популярності.

Між собою конкурують два виду операції: пластика грудей і корекція носа. Остання є однією з найскладніших. Однак, я виконую її безпечним закритим методом — без підняття шкіри та зовнішніх розрізів. Це дуже складно і відповідально. І ефективно.ПРО ЛІПОСАКЦІЇ

По-перше, найбільша проблема у жінок і у чоловіків — це великий живіт, який іноді дуже складно прибрати за допомогою дієти або занять у спортзалі, тому ми робимо ліпосакцію. По-друге, ліпосакція як така не повинна розглядатися як метод схуднення, а тільки, як один із способів.

Ми використовуємо ліпосакцію, як один із засобів для схуднення в комплексі з внутрижелудочным балоном. Це метод, при якому пацієнтові в шлунок впроваджується силіконовий балон, він накачується рідиною і людина постійно ситий, відповідно, худне. Після схуднення балон видаляється.

Балон ставиться при загальному наркозі, одночасно проводиться ліпосакція в області живота, а перед операцією, ми попереджаємо пацієнтів, що вони і далі будуть худнути.

При такому методі, великий живіт зникне, а обвислая шкіра з'явиться. Тому наступним етапом буде операція з видалення зайвих тканин. Ми видаляємо балон і робимо операцію з видалення «фартух» — все під загальним наркозом. При цій операції видаляється зайва шкіра і жир в зоні від лобка до пупка.

Після операції живіт нормально функціонує, з'являється талія, гарний животик. Це безпечно і ефективно. До того ж, подібна операція для пацієнта істотний плюс в мінімізації зайвих ризиків і травм, ми бачимо, як схуд пацієнт.ЖИТТЯ ПІСЛЯ ЛІПОСАКЦІЇ

Однією ліпосакцією і видаленням жиру на животі справа не обмежується. Після всіх маніпуляцій з животом, пацієнт, зазвичай, просить прибрати зайвий жир на стегнах, на руках — тобто ми проводимо ліпосакцію інших зон, лікуємо ожиріння і проводимо повну корекцію тіла.

Звичайно, такий серйозний вплив на стан пацієнта не проходить без комплексної допомоги дієтологів, дерматологів, фізіотерапевтів. Крім того, після серйозного схуднення потрібно займатися корекцією шиї, обличчя.

Адже, втрату 20-ти кг за півроку можна помітити у вигляді серйозних змін на обличчі людини. Після цього пацієнт проходить ряд підтягуючих операцій на обличчі. І виглядає зовсім інакше. ГРАМОТНЕ СХУДНЕННЯ АБО ОПЕРАЦІЯ?

Якщо є можливість грамотно схуднути без операції, то я тільки за цей метод. Але тут інший момент, до нас приходять пацієнти, які до ліпосакції спробували все, що могли. Але їм нічого не допомагає. Я бачив дуже багато випадків, коли людина хоче, але не може схуднути.

Для деяких ліпосакція стає мотивацією до подальшого самостійного схудненню. Вона допомагає позбутися комплексів. Часто, приходять пацієнти і просять зробити їм ліпосакцію, щоб «був нормальний вигляд, тому що я соромлюся». Ми проводимо операцію і подальшим схудненням пацієнт займається самостійно: йому легше, він вільний від комплексів і мотивований.

Так що, в деякому розумінні, ліпосакція — це стимул для того, щоб побороти лінь, взятися за своє тіло. І, врешті-решт, питання здоров'я — вирішити проблеми набряків, хвороб серця без побічних ефектів, за короткий час допоможе тільки ліпосакція.ПРО ТРИВАЛОСТІ ПРОЦЕСУ СХУДНЕННЯ

Процес схуднення з шлунковим балоном може тривати до року. Тут і підготовка, і лікування, загальний огляд лікарів. Це тривалий процес, так як всі пацієнти з ожирінням — складні.

Зрозумійте, що при ожирінні (а такі процедури проводяться тільки при наявності серйозної ступеня ожиріння) зайвим жиром тіло оточене не тільки зовні, але і всередині. Серце, нирки, печінка, кістки не можуть нормально функціонувати із-за зайвих кілограмів. А це означає, що схудлому організму потрібно адаптуватися і вилікуватися.

Після операції ми надягаємо спеціальний пояс, який підтримує шкіру, здавлює живіт. Поступово пацієнт скидає вагу і стає здоровим.ЯК ЗРОБИТИ ПЛАСТИКУ ГРУДЕЙ

Перша процедура, яка чекає дівчину перед операцією по збільшенню грудей — консультація і розмова з пластичним хірургом.

Я ставлю всім дівчатам однакові запитання: «ви заміжня? ви були одружені? ви народжували? скільки вам років? батьки знають про ваше бажання?»

Якщо дівчині до 20 років, то я не спілкуюся з пацієнткою без присутності батьків, вік занадто ранній. До того ж, якщо зробити операцію без згоди батьків або чоловіка, то наслідки можуть бути небезпечні, як для дівчини, так і для хірурга.

Якщо пацієнтка старше, то ми будемо обговорювати. Я вам розповім про можливі ускладнення установки імпланта, про те, що після вагітності і годування груддю вона втратить форму.

Звичайно, можна все виправити, але якщо є бажання збільшити груди, але при цьому в планах вийти заміж і народити, то краще почекати з операцією.ПРО УСКЛАДНЕННЯ

Ускладнення після операції по збільшенню грудей складають від 6 до 10 % за різними даними. Імплант може не прижитися. А імпланти грудей не приживаються дуже специфічним чином: навколо імпланта утворюється капсула, організм починає відштовхувати цей чужорідний матеріал і виходить велика пухлина. І це, незважаючи на те, що сьогодні імпланти вважаються самим інертним (безпечною) матеріалом. Ризики є.

Однак, ми сміливо стверджуємо, що імпланти дуже міцні. Вони не випливають і не можуть порватися. У своїх відео (youtube-каналі) я показував, як переїжджаю імплант вантажівкою, а з ним нічого не відбувається. Я їх розрізав ножем — там такий гель, який не випливає. Тобто сам імплант максимально міцний і боятися, що з ним щось станеться, не варто.ЖИР ПАЦІЄНТА РЯТУЄ ВІД УСКЛАДНЕНЬ ПРИ ОПЕРАЦІЇ?

Розраховувати на те, що коли ми додамо жир в імплант, він приживеться краще — не варто. З допомогою жирової клітковини пацієнта можна відкоригувати огріхи, виправити зовнішній вигляд грудей і те, як був встановлений імплант, але не впливати на процес прийняття організмом чужорідного тіла.

Крім того, сама приживлюваність жиру залежить не від гормонів в тілі жінки, а від кількості стовбурових клітин у ньому. Їх найбільше не в нижній частині живота (як прийнято думати), а в області колін. Але, на жаль, коли приходять пацієнти на операції по збільшенню чого, у них дуже мало жиру. Тому, якщо є необхідність «додати» жир, то найчастіше ми беремо його там, де він є.ПРО ЗБІЛЬШЕННЯ СІДНИЦЬ І ГОМІЛКИ

У порівнянні з операцією по збільшенню грудей — ці операції не популярні. Найчастіше збільшують сідниці в Бразилії.

Іноді дівчата приходять збільшити гомілку. Це робиться для того, щоб створити внутрішній обсяг поверхні гомілки і зробити ноги більш рівними.ПРО ПЛАСТИКУ КОЛІН

В області колін, ми можемо тільки прибрати написання жиру або, навпаки, додати. На цьому все. Втручання в надкостные тканини — прерогатива травмотолога.

Наприклад, у мене була дуже худенька пацієнтка і в області колін у неї було дуже багато зморшок. Їх ми подкоректировали з допомогою ботокса. І вона залишилася щаслива.ПРО ІНТИМНОЇ ПЛАСТИКИ

Цей вид операції набагато популярніші, ніж збільшення сідниць, тому ми досить часто проводимо інтимну пластику. Але тут є кілька нюансів і видів операцій, про які потрібно знати. І, звичайно, про мотиви пацієнтів прийти на пластику геніталій.

Перша операція — це корекція малих статевих губ. Справа в тому, що вони можуть бути гіпертрофовані, асиметричні і можуть заважати жінкам під час занять в тренажерному залі (коли вони одягають біле білизна). Такі жінки приходять до мене і кажуть: «Я не можу займатися в тренажерному залі, все в обтягуючому білизну, а воно мені заважає.»

Другий варіант операції — жінки комплексують у спілкуванні з чоловіками, тому що статеві губи асиметричні або занадто великі, їм це не подобається. Тоді ми їх зменшуємо і коригуємо.

Також є операції по відновленню або корекції розмірів піхви. Найчастіше їх роблять жінки після пологів з різних причин: вони втратили чутливість, з'явилися питання у відносинах з чоловіком, у чоловіка є претензії. Це називається перинеопластика — зміцнення задньої стінки піхви.

Для жінок, які планують ще народжувати ми робимо пластику піхви за допомогою спеціальних ниток. Ставляться ці нитки, виходить хороший ефект і шанс розривів менше.ПРО ВІДНОВЛЕННЯ ЦНОТИ

Інший вид інтимної пластики стосується втрати цноти і її відновлення. На таку операцію у дівчат є багато причин.

Наприклад, жінка хоче повернути собі невинність, так як позбулося по дурості якийсь або вона збирається заміж і їй потрібно себе відновити. Або хочуть зробити подарунок своєму чоловікові. Причин багато і всі вони зрозумілі.

Частіше інших на операцію по відновленню невинності приходять студентки з арабських країн. Тут все просто: дівчатам потрібно повернутися на батьківщину і вийти заміж. А, як відомо, без цього важливого аспекту про заміжжя в мусульманських країнах і мріяти не доводиться.

Також, до нас приходять слов'янські дівчата, які збираються виходити заміж за арабських чоловіків. Зі зрозумілих причин їм теж потрібно з'явитися незайманими в мусульманській країні. Ми робимо операцію з відновлення незайманості таким чином, що ніхто і не помітить втручання. ЯК ПРОХОДИТЬ ВІДНОВЛЕННЯ НЕВИННОСТІ

Важливо розуміти, що з себе представляє дівоча пліва. Це тонка тканина, яка рветься під час першого статевого контакту. А значить, саме цю тканину потрібно відновлювати. Для цього я використовую спеціальний тришаровий шов. Після загоєння буде все натурально.

Є два види операції: тривалий і експрес-метод. Тривалий — дає довічний ефект, коли розміри піхви жінки все життя будуть схожі на незаймані, а при експрес-методі все «розсмокчеться» після першого статевого контакту.Поділитися Твітнуть -->

Live Journal

Facebook

TwitterКатегория: Мода