У грі небеса на вулицях Осло


Опубликованно 12.02.2018 16:50

У грі небеса на вулицях Осло

Забудьте hygge, затишок, насолоджуючись простими радощами життя. Оригінальний скандинавський тренд життя, все в кінцевому підсумку в страви: хот-доги. У Syverkiosken-це пам'ятка Осло. Кіоск, поруч з Олександром Kiellands пласс була служити хот-доги з 1979 року. І з цінами, що починаються від 20 крон (?1.90), це один з найдешевших варіантів у місті перекусити.

Але є ще норвезький любов до хот-догів, ніж просто дешева закуска. Раніше їх було більше, ніж 40 таких кіосків по всьому місту, але пізно-відкриття Syverkiosken є останнім стояв, відганяючи дешеві сосиски з магазинів зі своїм Сімейними рецептами і ретро-стиль.

"Хотдоги кіоски завжди були частиною нашої культури, це місце, де люди з усіх верств суспільства стоять поруч один з одним", - говорить власник Ерленд Dahlbo. "Для норвежців, справжнє м'ясо на смак ностальгії."

'Хот-доги кіоски завжди були частиною фотографії нашої культури: Didrick Стенерсена/поїздки в Осло

Ерленд використовує тільки варену ковбасу (Віденські) сосиски – мабуть, смажена, в німецькому стилі ковбаски, які деякі можуть очікувати, не виступає на Заході Норвегії. Що відрізняє ці хот-доги в Данії або Ісландії є топпінг: товстий картопляний млинець.

Я замовляю спеціальний, хот-доги подається в хлібі з салатом з картоплі та грибів, зібраних тим вранці свіжий в лісі за межами Осло, з Тойен-Кола, місцева взяти на Кокс.

На смак відразу, але заспокійливу і чудово пряний, з особливо вогняними бренд гірчиці і, коли я випадково вимазати підборіддя з соусом, він відчуває, як Знак Пошани. Я втратив в момент хотдоги неба.• Maridalsveien 45, Осло. Більш дешеві їсть у столиці з visitoslo.comКатегория: Новости