Роза Сябітова виходить заміж втретє


Опубликованно 12.02.2018 15:54

Роза Сябітова виходить заміж втретє

Роза Сябітова, переживши хворобливий розлучення, один час втратила надію зустріти гідного чоловіка. Однак життя любить підносити сюрпризи.

Роза Сябітова незабаром одягне весільну сукню в третій раз. У новому інтерв'ю виданню «Теленеделя» співведуча популярної програми «Давай одружимося!» розповіла, що готується до весілля.

У вересні цього року Роза брала участь в якості нареченої в «Давай одружимося!», її майбутній наречений побачив програму і подзвонив Сябітової. Через чотири місяці чоловік зважився на рішучий крок: Рінат зробив офіційну пропозицію руки і серця.

Рінат мій ровесник, йому так само, як і мені, 56-й рік. Нехай Татарстан радіє, татарина знайшла! Познайомилися два роки тому, коли я приїжджала на Кіпр працювати. У мене навіть залишилася наша спільна фотографія. Не думала, що ця історія матиме продовження. Причому, раптово.

Нагадаємо, в 2011 році Роза Сябітова розлучилася з другим чоловіком Юрієм Андрєєвим. Пізніше зірка російського ТБ зізналася, що він її бив.

Тим Часом у Мережі активно обговорюють новину про те, що Ксенія Бородіна і Курбан Омарів з розмахом відсвяткували день народження дочки Теоны.Категория: Шоу-бизнес