Премія "Пліткаря": переможці січня


Опубликованно 12.02.2018 11:14

Премія

Дорогі блогери,

Настав момент вручення першої в цьому році премії «Пліткаря»!

За традицією, почнемо з переможця за рейтингом. Безумовним фаворитом читацьких симпатій в минулому місяці стала Verety з актуальним у світлі новорічних свят і канікул постом «Ці недосяжні 60 кг...» Якщо ви з якоїсь причини «прогуляли» останній тиждень на «Пліткарі» і пропустили пост Verety, дуже рекомендуємо вам прочитати його. Адже в ньому йдеться не тільки про знайомою практично кожної з нас проблеми, але і те, як важлива для нас любов, віра і підтримка з боку близьких. А результати користувальницького голосування – 10568 балів – виводять автора на друге місце за всю історію блогів! Verety, ми приєднуємося до слів захоплення і підтримки в коментарях до вашого посту, вітаємо з перемогою і вручаємо подарунки: нічну відновлює BB маску і BB крем з женьшенем від Erboirian, олівець для очей Clarins, помаду Make Up For Ever і лак для нігтів Essie!

На наш погляд, січень був надзвичайно багатий на цікаві пости. Тому в цей раз у редакції цілих два лауреата. Ми не змогли пройти повз постів MamaSaysImSpecial, яка написала цікавий пост про свій досвід роботи в косметичній індустрії, а також розповіла нам про те, як стати феєю і зберегти магію на довгі роки. Сподіваємося, що це не останній пост блогера MamaSaysImSpecial, якої ми даруємо заслужені призи: нічну відновлює BB маску і BB крем з женьшенем від Erboirian, помаду MAC, чотирьохкольорове підводка для очей і губ Clarins і лак для нігтів Essie!

Січень порадував не тільки цікавляться косметикою, але і любителів посміятися над мемами (а таких, ми впевнені, не менше): з'явилася нова рубрика «Асоціації Пліткаря». За роки існування блогів перлів набралося на цілий словник: коронні фрази з'являються на світ завдяки почуттю гумору Пліткарок, впевненою в своїй правоті літерою і спробах зашифрувати найгарячіші плітки. Праця зібрати всі «увійшли в аннали» висловлювання і зробити картинки взяла на себе anutochka. Ми дякуємо їй за цю ініціативу, вручаємо нагороду – нічну відновлює BB маску і BB крем з женьшенем від Erboirian, помаду-блиск Clarins, олівець для очей Clarins лак для нігтів Essie – і з нетерпінням чекаємо нових випусків!Категория: Красота