Самий жахливий знак зодіаку


Опубликованно 12.02.2018 11:14

Самий жахливий знак зодіаку

Пост заснований виключно на суб'єктивному досвіді, всі збіги з реальністю випадкові, думка автора може не збігатися з його позицією (с)

Козеріг

Не знаю, що може бути гірше Козерога. Жорсткий важкий характер, економність аж до скупість, почуття гумору, якщо взагалі є, в зародковому стані, самоіронія відсутня начисто. В особистих відносинах домінуючим якістю є вже згадана скупість, як емоційна, так і в плані фінансів. Якщо Козеріг запросив вас на чашечку кави і запропонував за вас заплатити - знайте, це любов. На страдницький вигляд і нервові посмикування не звертайте уваги, просто розлучатися з грошима суперечить його натурі. За кавою краще все-таки заплатити, інакше Козерога може вистачити удар і до весілля він не дотягне. У сексі люблять всякі збочення.

Близнюки

Повністю відсутня яка-небудь життєва позиція, принципи, переконання. Можуть із піною у рота відстоювати одну точку зору, а через п'ять хвилин точно так само гаряче переконувати в протилежному. Те ж і в особистому житті: чи можуть сьогодні гарно доглядати і говорити компліменти, а вже на наступний день точно так само гарно почати обходити нову пасію, причому на спроби пред'яв страшно ображаються і вважають їх проявом дріб'язковості. Про класичне «підуть у понеділок в магазин за сіллю, повернуться в середу, замість солі в кращому випадку принесуть сірники» я вже не кажу. Вважайте, вам пощастило, якщо поїхавши в аеропорт напередодні весілля зустрічати тещу, не подзвонять через три дні і жалібним голосом не скажуть, що якось так вийшло, що вони випадково поїхали в Пітер і там на комусь одружилися і ти не вишлешь грошей, люба? У ліжку страшно балакучі, як втім і скрізь.

Лев

Нарциси і мегаломаньяки. Основна якість і рушійна сила життя - усвідомлення власної невъебенности. Від оточуючих вимагають обожнювання і поклоніння, причому приймають це як щось само собою зрозуміле. Коли перестають отримувати від одного об'єкта, переходять до наступного. Якась рефлексія з приводу власної поведінки відсутня начисто. Спілкування з ними страшенно втомлює, так як нічого, крім захоплення, в свою адресу вони не готові сприймати. Спільне життя - ну не знаю, мені так жити постійно в положенні ндц важко. У сексі особливо не напружуються, в основному «дозволяють себе любити».

Діва

Основне властивість характеру - занудность. Визначає всі інші: можуть бути розумними, але з-за свого занудства все одно страшно стомлюють, а вже якщо дурні, то взагалі туші світло. Страшно дратують своїм чистоплюйством і манією наводити порядок, причому добре, якщо самі, гірше, коли ходять і показують пальцем, де у вас пил і кажуть, що треба б прибрати. Критикують всіх і вся, при цьому самі на критику ображаються страшно. Страждають перфекціонізмом, з-за цього в сексі страшно утомливі.

А які у вас враження від знаків зодіаку?

Оновлено 03/12/17 14:47:

Upd. Ось це я відійшла пралку запустити - 86 коментів! Дівчата, не приймайте близько до серця, написане в пості не є істиною в останній інстанції!

P. S. Один із згаданих в пості знаків - мій, так що автор стоїть на сторожі об'єктивності.Категория: Красота