Їзди: як проїхати по США і Канаді безкоштовно


Опубликованно 12.02.2018 04:30

Їзди: як проїхати по США і Канаді безкоштовно

Дорожніх подорожей Як бачать світ безкоштовно (чи майже) Їзди: як проїхати по США і Канаді безкоштовно Хочете не платити за оренду автомобіля по Північній Америці подорож? Стати частотного або вигнати кур'єр доставить чужу машину безкоштовно або майже безкоштовно. Ми розповімо вам, як зареєструватися Будуть Колдуелл @will_coldwell Вівторок, 3 грудня 2013 05.59 МСК Вперше опубліковано у вівторок, 3 грудня 2013 року 05.59 МСК Поділитися на Facebook Поділитися на Twitter Поділитися по електронній пошті Подивитися інші варіанти обміну Поділитися на LinkedIn Поділитися в pinterest Поділитися на Google+ Поділитися на whatsapp Поділитися на Посланника Поруч

Земля вільних ... driveaways-це чудова можливість для гнучких мандрівників, які шукають дешеві поїздки. Фотографія: Alamy Як це працює?

Америка дійсно є країною легкових – нація газу пожирачів, і духовним домом поїздку. Кожен рік незліченна кількість прокат автомобілів, автобудинків і кемперів везуть через всю країну, як американці і відвідувачі подорож по землі. Як наслідок, прокат автомобілів і будинків на колесах компанії постійно потрібні водії транспортних засобів туди і назад з правим призначення – часто до того місця, де вони почали свою подорож – для кожної нової хвилі любителів дорожніх пригод.

Одна з найвідоміших операцій "Флориди вигнати", коли ціни будуть скорочені для тих, хто хоче орендувати автомобіль на одну сторону їзди на північ навесні. Між тим, частотного компаній, які здійснюють доставку автомобілів по всій країні – підключення водіїв з транспортних засобів, які потребують перевезення, пропонуючи безкоштовний комплект коліс, а іноді і повний бак газу – в обмін на поставки. Для гнучких мандрівників, які шукають дешеву поїздку, це може бути прекрасною можливістю мішок автомобіля за безцінь, а також вивчити Америку на шляху. Хто може це зробити?

Для доставки транспортного засобу для автомобільної їзди, яка є найбільшим частотного компанії в США, ви повинні бути не молодше 23 років і мати дійсні водійські права. Іноземним туристам також потрібен паспорт з діючою виїзної візою і копію свого водія. Деякі частотного компанії потрібні водії повинні бути старше і є предметом перевірки. Для їзди поза угодах, ви просто повинні відповідати тим же вимогам до звичайної оренди автомобіля. Мінімальний вік для оренди машини в Америці, як правило, 21, за винятком штату Нью-Йорк та Мічиган, де він 18. Де ви можете піти?

Коли справа доходить до driveaways, ви могли б потенційно піти куди завгодно. Це просто вичікувати свого часу, поки автомобіль, який повинен доставляти в напрямку ви хочете подорожувати стає доступною. На момент написання, є машини, доступні на сайті авто частотного які повинні бути вилучені з Каліфорнії в Нью-Йорк, Флорида в Вашингтон і Арізона в штат Делавер. Є також частотного компаній в Канаді, які виконуються поставки з Торонто і Ванкувера в місцях навколо нас. Поїздка з угоди також може прийняти вас до широкого діапазону напрямів, але диск Флорида є в першу чергу зробити автомобілів до північних міст. З обома типами інтернет-ви вільні у виборі маршруту, але обмеження з диска аутів полягає в тому, що ви як і раніше платити орендну плату за кожен день, а з driveaways, як ви доставку чужого корабля, там буде обмеження на кількість пройдених кілометрів і днів Ви можете зробити, щоб завершити свою подорож.

Автодом компанія Автодім експерти також пропонують зниження ціни пропозиції цієї весни для всіх, хто хоче транспортувати нові машини з Чикаго, де вони виробляються – у країни Північної Америки, такі як Сан-Франциско, Лас-Вегас, Солт-Лейк-Сіті, Бостоні, Філадельфії та Атланті. Вони також пропонують схожі пропозиції в Канаді для тих, хто щасливий їзди від Торонто до Ванкувера. Коли я можу це зробити?

Driveaways доступні круглий рік – просто стежте, щоб побачити, коли доставка стає доступною. Прокат автомобілів, всього в південних Штатах протягом зими, тому навесні, коли ви можете зловити кращий диск з угод, коли компанії з прокату потрібні їхні кораблі знову на північ. Однак якщо Ви не гнучкий, це варто називати коло компаній з прокату автомобілів, щоб побачити, якщо є будь-які інші напрямки, які вони шукають, щоб перемістити свої транспортні засоби. Скільки це буде коштувати?

Driveaways можна абсолютно безкоштовно: ви берете машину з повним баком і часто може бути надана розумна витрати палива на поїздку. Звичайно, якщо ви вирішили прогулятися разом, з обхідними шляхами і роблячи зупинки в дорозі, ви витратите більше власних грошей на паливо, але це буде дійсно ваш єдиний витрата-бар застави. Авто частотного вимагають депозит в розмірі близько 350 $(залежно від місця), який буде повернено при доставці.

Поїздка з угод варіюються в залежності від компанії і типу автомобіля, який ви вирішите найняти. В даний час alamo і National пропонуємо односторонню оренду з Флориди всього за 9.95 $за добу для будь-якого мандрівного між квітнем і травнем. Якщо ви заповните свій автомобіль з друзями, це може означати, що ви платите лише $2 в день на транспорт.

Ціни на весна Експерт Автодім поїздка з інтернет починається від $35 в добу, включаючи страховку. Маючи на увазі потенційно можна поміститися сім осіб у транспортні засоби, які могли б працювати як $5 на день, включаючи проживання. Де я можу зареєструватись?

Авто частотного був у бізнесі з 1952 року і має великий автомобіль перекладки мережі в галузі, з 40 місцевих відділень по всій країні. • autodriveaway.com

Частотного Торонто, заснований в 1959 році, має багаторічний досвід, що з'єднує водіїв з автомобілем для доставки. Хоча в Канаді, ІТ-послуги пунктів по всій Америці, переважно у Флориді, Каліфорнії та Арізоні. Водії повинні бути старше 30 років, з чистою ліцензією і посиланнями, і потрібно надати заставу. • torontodriveaway.com

Експерти Автодім-одна з провідних компаній з прокату будинків на колесах в США. Щоб дізнатися більше про своїх весняних вигнати пропозиції, зв'язатися з ними безпосередньо на 044/1304 898159 або reservations@TheMotorhomeXperts.com електронною поштою. • themotorhomexperts.com

Прокат автомобільних майданчиків, таких як Hertz і alamo оновити свої сайти з докладною інформацією про диску з пропозиції, так як сезон наближається. Повна інформація про диск Аламо штат Флорида з пропозиції можна знайти тут і відомості про національних їзди Флориді з пропозиції можна знайти тут. Невеликі прокатні компанії пропонують схожі пропозиції.Категория: Новости