Загинув парашутист після аварії на Дарем житловий комплекс


Опубликованно 11.02.2018 19:34

Загинув парашутист після аварії на Дарем житловий комплекс

Поліція почала розслідування після того, як жінка померла після парашютизм ДТП в графстві Дарем.

Свідки описали бачачи 49-річна жінка, впавши на землю, заплутався в заслоні шнури її парашутах і приземляються в житловому комплексі в Шоттон Кольери. Парашутиста, який впав на припаркований автомобіль "крутиться як дзига", як вона впала на землю, свідок сказав.

Жінка, особу якої не називається, була доставлена машиною швидкої допомоги повітря з важкими травмами у лікарні в Мідлсбро після інциденту, що стався в суботу Вдень. Пізніше вона померла в реанімації, повідомляє поліція.

Свідки заявили, що жінка не кричала під час спуску, і ноги і руки відкриті до наїзду автомобіля, який був припаркований біля будинку на куль-де-саке на околиці села, приблизно в 400 метрах від центр парашутної підготовки і спорту.

Жінка була одним з групи парашутистів, які були зняті з сусіднього аеродрому.

Жителі спробували реанімувати жінку до прибуття швидкої.

Один чоловік сказав: “я бачу їх щодня, так що я не помічаю, але цей змусив мене подивитися вгору. Я чув стрекочущий звук і це звучало незвично. Я міг бачити, це був не основний парашут, тому що вони величезні. Це було так близько до землі".

Чоловік сказав, що парашутист не рухався, перш ніж вона вдарилася об землю, як у неї руки й ноги. "Я чесно думав, що це був муляж, тому що не було ніякого руху від неї", - сказав він. “Вона виглядала так, як ніби вона була без свідомості. Вона не кричала. Я бачу її крутиться як дзига".

Він сказав, що він не помітив зіткнення з машиною, але він чув, що описують шум як "всемогутній цокіт". Він сказав, що бачив її на землю біля машини, як люди намагалися допомогти, і що вона мала поганий травми голови, незважаючи на шолом.

Фельдшер з парашутного клубу оперативно прибули на місце події разом з тим, що виявився знавіснілий один парашутиста.

Ян Rosenvinge, з Академії парашутом в центр парашута peterlee кампус, сказав, що жінка була одним з постійних стрибунів. Він сказав, що козирок на жінку парашут обертатися навколо й навкруги, ведуть до важкої посадці.

Академії, яка пропонує стрибки для початківців та досвідчених парашутистів, сказали, що не будуть працювати в неділю.

У 2012 році студент дайвінг з академією уникнув смерті після того, як його парашут не відкривається. Ліам Бірн, потім у віці 18 років, як повідомляється, приземлився на дерево, гілки якого пом'якшила його падіння.

Прес-секретар околицями Північної повітряної швидкої допомоги сказали, що отримали виклик Шоттон Кольери. "Ми зверталися пацієнтки до перекидання її у госпіталь університету Джеймса Кука в Мідлсбро в критичному стані". Служба швидкої допомоги сказав, що він відправив дві машини швидкої допомоги і реанімаційну бригаду до місця події.

Поліція дарема пізніше сказав в суботу ввечері, що жінка, з Хебберн, Південна Тайнсайд, був знайдений в куль-де-мішок поруч з аеродромом на Шоттон Кольери, з якого її літак злетів. Слідчий був поінформований і розтин буде проводитися.

Ді Дейв Катберт сказав: “Це трагічний інцидент. Леді, яка померла за допомогою її власного обладнання і був її перший стрибок з парашутом в цій країні, раніше здійснював стрибки з парашутом за кордоном.

"Ми будемо працювати з британською Асоціацією Парашютизм, щоб встановити, чому ця трагедія сталася".Категория: Новости