В снігопад в туфлях: вагітну Кейт Міддлтон розкритикували за легковажність в одязі


Опубликованно 11.02.2018 08:58

В снігопад в туфлях: вагітну Кейт Міддлтон розкритикували за легковажність в одязі

Нещодавній вихід у світ Кейт Міддлтон напоровся на хвилю критики, а все з-за того, що вагітна герцогиня занадто легковажно одяглася, як для снігопаду. Читайте та дивіться фото далі в матеріалі.

На цьому тижні Кейт Міддлтон і принц Вільям відвідали Швецію з офіційним візитом, а потім відлетіли в засніжену Норвегії, де в аеропорту Осло-Гардермуен їх зустріли кронпринц Хокон і кронпринцеса Метте-Маріт. І ось за наряд для цього виходу в світ і розкритикували Кейт Міддлтон, яка, за чутками, чекає двійню.

Монарші особи разом вирушили в Королівський палац, де їх чекав обід з іншими членами норвезької королівської родини. Потім Кейт і Вільям відвідали Скульптурний парк принцеси Інгрід Олександри в Палацових садах. Але в цілому привернув увагу таблоїдів не стільки план пересувань пари, скільки не зимовий образ Кейт Міддлтон. Так, вагітна герцогиня одягла легке пальто Catherine Walker з сукнею від Seraphine, і туфлі. За цей занадто холодний, як для такої погоди, образ Кейт Міддлтон отримала частку критики.

Багато пишуть, що вже мудрована досвідом Кейт повинна турбуватися про здоров'я малюка, ніж про зовнішньому вигляді, хоч і в такій важливій подорожі.

Шанувальники сподіваються, що така витівка ніяк не позначиться на здоров'ї та самопочутті герцогині.

читати також Заздрість або сестринська дружба: правда про відносини Меган Маркл і Кейт Міддлтон

Нагадаємо, що нещодавно Кейт Міддлтон в гірчичному плаття захопила фанатів.Поділитися Твітнуть -->

Live Journal

Facebook

TwitterКатегория: Шоу-бизнес