Дивна місіс Мейзел


Опубликованно 11.02.2018 05:04

Дивна місіс Мейзел

У пості можливі спойлери!

Сьогодні вночі відбулося вручення премії Золотий глобус 2018. Багато слів було сказано про вбрання зірок, трохи менше про номінантів (ще не всі фільми вийшли в прокат в РФ). Але я б хотіла розповісти Вам про чудовому серіалі, що вийшов на Амазоні. Володар 2-х статуеток: Кращий комедійний серіал і Краща актриса в комедійному серіалі (Рейчел Броснахэн)

The Marvelous Mrs. Maisel (2017) IMDB Рейтинг: 8.7 з 10 Рейтинг Кинопоиск: 8.504 з 10 Нью-Йорк, 1958 рік. Міріам "Мідж" Майзел - домогосподарка, зразкова дружина і менш зразкова мати. Одного разу, чоловік Мідж повідомляє їй, що йде від неї до своєї секретарки. Не знайшовши підтримки з боку батьків, Мідж напивається і йде виливати свої думки з цього приводу в щойно відкритий клуб Gaslight, в якому час від часу виступав зі своїм стендапом її чоловік. І тут, раптово, у неї виявляється талант до стендапу, який відкриває нові можливості для неї. Шоураннерами серіалу є Емі Шерман-Палладіно і Деніел Палладіно ("Дівчата Гілмор"). Хто знає цей серіал, пам'ятає відмінне поєднання драми і комедії. Також і в місіс Мейзел, тонкий гумор йде рука об руку з серйозними темами, такими як зрада, розлучення, фемінізм (куди ж без нього в серіалі про жінку в стендап на початку 60-х років), є любов після зради та інші. Тим не менш, драматичних моментів не надто багато, серіал виглядає легко. Атмосфера початку 60-х, з їх чарівними нарядами, музикою та культурою затягує. Згаданий мною фемінізм не надто тикають в ніс, як зараз люблять це робити, а швидше ненав'язливо підносять. Серіал поки що складається з 1 сезону, в якому 8 серій. Інформацію про його продовження я не знаходила, так що або я погано шукала, або найближчим часом інформація про це з'явиться. Вбрання в цьому серіалі дають насолодитися тією епохою:

Персонажі:

Міріам Мейзел, у виконанні Рейчел Броснахэн. Дочка шанованих єврейських людей. Її батько-професор математики, мати - домогосподарка, брат теж в науці. Мідж намагається бути ідеальною дружиною настільки, що її чоловік ні разу не бачив її без косметики з ранку і слідів від передавливающего ліфчика. Вона народила йому дітей (не так вже їй і потрібних, але улюблених), вона віддавала йому свої жарти і замітки, які записує все життя (її іскрометне почуття гумору і любов до монологів аж ніяк не раптові, як скрізь пишуть). Вона сама по собі центр уваги, але задвигает себе в тінь чоловіка, за заповітами матері. Проте, все це не вберегло її від зради чоловіка, це і стає каталізатором подій. Після відходу чоловіка вона не втрачає особа: вперше в житті знаходить роботу, починає будувати кар'єру стендап-комік - загалом, усвідомлює, що життя за межами шлюбу існує. Джоел Мейзел, у виконанні Майкла Зегена. Також як і Мідж, він нащадок шанованою єврейської сім'ї. Це досить неоднозначний персонаж, він самовпевнений і зухвалий, то матрац, то хочеться обійняти його, то накричати. Мріє стати комедіантом, але не вміє писати жартів і постійно краде їх або у більш популярних гумористів, або у Мідж. Він зраджує своїй дружині з дурненькою молодою секретаркою, тому що, за його ж словами, Міріам для нього занадто. Дуже красива, дуже розумна, дуже, дуже, дуже... Незважаючи на свій дурний вчинок, він досі любить дружину і дітей, і сподівається все повернути назад. Сюзі Майерсон, у виконанні Алекс Борштейн. Нехай вас не вводить в оману це миле ім'я, за ним ховається мужикуваті і хамська агент Мідж. Вона одиначка, і всім своїм виглядом, вчинками та словами намагається відсторонитися від оточуючих. Помічає в Мідж талант і намагається просувати її, що виходить з перемінним успіхом. Тим не менш, навіть коли Мідж практично зариває свою кар'єру, Сюзі вдається повернути її на сцену.

Також, як окремого персонажа можна виділити The Gaslight. Як раз в 1958 рік він був відкритий, і впродовж 13 років був притулком багатьох початківців коміків, музикантів і співаків. На його сцені виступали Боб Ділан, Ленні Брюс, Брюс Спрінгстін і багато інших знакові люди тієї епохи. Саме в Газлайте відбуваються деякі події у фільмі «Всередині Льюіна Девіса».

А також, безліч другорядних персонажів, які дозволяють розкритися Міріам. Це її батьки, Ейб і Роуз Вайсман - в першу чергу піклуються про те, як вони виглядають в очах оточуючих; подруга Мідж по духу Імоджен, надто захоплива дамочка з її чоловіком, колегою Джоела по роботі. Колеги Мідж, колектив прекрасних дам, серед яких вона, звичайно ж, стає лідером, і багато інших.

"Дивна місіс Мейзел" - дуже легкий і яскравий серіал, за що мені дуже сподобався. Як сказав один із критиків, це мюзикл, але без пісень. При перегляді хочеться причепуритися, хочеться сходити потанцювати. Хочеться навчитися також іскрометно жартувати, стати стендап-коміком, просто встати і привнести в життя фарб!

Спасибі за увагу!Категория: Красота