Карл Лагерфельд випустить колекцію одягу разом зі своєю музою Кайей Гербер


Опубликованно 11.02.2018 03:56

Карл Лагерфельд випустить колекцію одягу разом зі своєю музою Кайей Гербер

Кайя Гербер і Карл Лагерфельд

Кайя Гербер, яка в тому сезоні досить вдало дебютувала на подіумі і стала музою Карла Лагерфельда, співпраця зі знаменитим дизайнером вирішила продовжити (днями, до речі, Кайя навіть відправилася в Гонконг на відкриття виставки Chanel Mademoiselle Prive). 16-річна дочка Сінді Кроуфорд, як повідомляють західні джерела, і 84-річний модельєр випустять колекцію одягу, взуття та аксесуарів.

Кайя Гербер

Коли Карл вперше розповів нам про свою ідею зробити спільну колекцію з Кайей, ми прийшли в захват від неймовірного потенціалу і сили, які ці двоє людей привнесуть у свою роботу. Ми дуже багато працювали з Кайей в останні кілька місяців в Лос-Анджелесі, Парижі. Було дуже цікаво спостерігати її пристрасний і відповідальний підхід до роботи. Колекція, безумовно, надихне багатьох жінок,— розповів П'єр Паоло Риги, генеральний директор бренду Karl Lagerfeld.

Карл Лагерфельд

На кого будуть орієнтовані речі, представлені Лагерфельдом і Гербер, поки не повідомляється, проте відомо, що в колекцію також увійдуть ювелірні прикраси і сонячні окуляри.

Назва у цієї колаборації буде саме що ні на є просте і цілком логічне — Karl Lagerfeld x Kaia. А купити речі авторства двох знаменитостей можна буде починаючи з вересня в магазинах знаменитого дизайнера, а також на його офіційному сайті.

Кайя ГерберКатегория: Гламур