Озброєні поліцейські розгорнуто на французький пороми після терактів


Опубликованно 10.02.2018 16:08

Озброєні поліцейські розгорнуто на французький пороми після терактів

Подорожі на поромі Озброєні поліцейські розгорнуто на французький пороми після терактів

Морський жандармів, розміщених на пороми в каналі і Північному морі, як переговори з британською владою рішення про ступінь безпеки Франс-Прес Ср 3 Серпень 2016 01.46 БСТ Останнє редагування Ср 3 Серпень 2016 13.21 БСТ Поділитися на Facebook Поділитися на Twitter Поділитися по електронній пошті Подивитися інші варіанти обміну Поділитися на LinkedIn Поділитися в pinterest Поділитися на Google+ Поділитися на whatsapp Поділитися на Посланника Поруч

Озброєні французькі поліцейські патрулюють пороми на тлі побоювань терористичних атак. Фото: ЕРА

Франція ввела морського патрулювання на пасажирські пороми і з Англії, після серії нападів джихадистів протягом останніх місяців, які відбулися в країні, повідомив представник морської поліції сказав.

"Постійна одиниця була розгорнута для пасажирських поромів з 1 серпня," лейтенант П'єр-Йоахім Антона сказав AFP.

"Морський жандарми будуть здійснювати патрулі, які будуть випадкові, але регулярні, з метою забезпечення цих судів проти терористичної загрози", - додав він. Канікули: французькі політики замовили для відпочинку вдома Детальніше

Морська поліція розгорнуті вздовж усього французького узбережжя – від Північного моря до Середземного моря – було доручено сприяти зусиллям, які почалися в минулому році для забезпечення країни водою, у взаємодії з сухопутними військами, сказав співрозмовник агентства.

Перший такий патруль відбулося у понеділок, з французькими офіцерами прилетів на вертольоті на острів Мон-Сен-Мішель Феррі, як він увійшов у французьких водах від Південної Англії близько 5 вечора за місцевим часом (1500 МСК), і залишався на борту, поки судно не досягло свого кінцевого пункту призначення в Північно-Західному французькому місті Кан.

Сказав, що Антона озброєні патрулі будуть аналогічні тим, на залізничних станціях у Франції, чия висока видимість допомагає відмовити потенційних зловмисників від удару.

Франція і Великобританія ведуть переговори про розширення мандату групи, за межі французьких територіальних вод. Угода повинна бути досягнута, французькі офіцери могли бути на борту поромів з порту в порт.

Минулого тижня британські відпочиваючі годинами пітніти в автомобілі на 15-годинний черзі змеились повернувся з порт Дувра через посилення перевірок запис французької прикордонної поліції.

• Ця стаття була змінена на 3 серпня 2016 року. Більш рання версія заголовком сказав неправильно, що французькі збройні охоронці були перекинуті на Британські пороми. Вони використовуються на французький пороми.Категория: Новости