Вуличний стиль знаменитості: Кім Кардашьян у шкіряному плащі і велосипедках на шопінг


Опубликованно 10.02.2018 12:40

Вуличний стиль знаменитості: Кім Кардашьян у шкіряному плащі і велосипедках на шопінг

Кім Кардаш'ян

Стала недавно мамою втретє (з допомогою сурогатного материнства) 37-річна Кім Кардашьян вдома не сидить: вчора, наприклад, папараці помітили зірку на вулицях Лос-Анджелеса, де Кім ходила по магазинах. Телекамери, зрозуміло, слідували за знаменитістю по п'ятах — зйомки чергового сезону реаліті-шоу "Сімейка Кардашьян" (Keeping Up with the Kardashians) йдуть повним ходом.

Цього разу Кім не шокувала громадськість своїм способом — все в рамках пристойності і ніде нічого не просвічує. Шкіряний плащ, толстовка, велосипедки і босоніжки на підборах — все, звичайно ж, від бренду чоловіка, Каньє Уеста, Yeezy. Кім — улюблена модель Каньє і його невичерпне джерело натхнення, навіть останню рекламну кампанію марки той побудував навколо неї: всі моделі (серед них була і Періс Хілтон) копіювали стиль і образ Кім аж до дрібниць.

Кім Кардаш'ян

Вивчала асортимент магазинів Кім недовго — все-таки вдома її чекала новонароджена донька Чикаго. Нагадаємо, що в клані Кардашьян-Дженнер стався справжній бебі-бум: народила не тільки Кім, але і її молодша сестра Кайлі, а середня, Хлое, теж от-от стане матір'ю.Категория: Гламур