Як виглядає модний манікюр 2018 року: поради від нейл-майстра


Опубликованно 06.02.2018 19:16

Як виглядає модний манікюр 2018 року: поради від нейл-майстра

Який модний манікюр 2018 зробити, щоб і в Instagram виглядало здорово, і не дратувало, і перед родичами не соромно показатися? Сьогодні ми разом з професіоналами розповімо тобі все про модний манікюр 2018.

Спільно з авторкою студії-манікюру Nail cafe "Bunny" Антоніною Кролівець і її «зайчиками» ми підготували для тебе приклади модного дизайну нігтів в 2018 році. Всі головні тренди цього року, які ідеально впишуться як в денний спосіб, так і будуть відмінно виглядати з вечірнім вбранням.

Про те, який креативний манікюр вибрати читай далі і отримуй задоволення.

Якщо ми говоримо про тренди на манікюр в 2018 році, то одним з головних трендів нейл арту Statement манікюр або "стэпминг". Це дизайн нігтів, при якому нігті служать, як спосіб самовираження, можна таким чином навіть висловити свої політичні, соціальні та сексуальні погляди. Або зізнатися в любові, що робить манікюр в техніці "стэмпинг" актуальним манікюром на День святого Валентина.

Одним з найкрутіших варіантів донині залишається нюдовый манікюр з нейл-артом. Часто — це тілесна з написами на нігтях.

Матовий манікюр, також, зараз набирає популярність. Старий-новий тренд зараз повертається з невеликими змінами: дуже круто робити матовий манікюр з використанням фольги або різного блиску.

Особливу увагу варто звернути на геометрію в манікюрі і мінімалістичний дизайн нігтів, малюнки з абстракцие. Що касаетсям кольору лаку для нігтів, то тут немає строгих правил. Все залежить від вас і вашого стилю.

Звичайно, нюдовый лак для нігтів — найуніверсальніший, але ніхто не відміняв класичний червоний манікюр або самий модний колір сезону — ультрафіолет.

Якщо говорити про техніки манікюру, то втирка для нігтів і гліттер в манікюрі все також на вершині трендів. Ефект спарклинг і зовсім стає класикою.

Експериментуйте з цими диво дизайнами, міксуйте кілька трендів в одному. Поділитися Твітнуть -->

Live Journal

Facebook

TwitterКатегория: Мода