Різноманітна краса і шкіра без фотошопу в рекламі б'юті-бренду стає популярним явищем


Опубликованно 04.02.2018 00:10

Різноманітна краса і шкіра без фотошопу в рекламі б'юті-бренду стає популярним явищем

На обкладинках глянцю у дівчат видно целюліт, модель plus-size — в рекламі нижньої білизни, а на ідеальний знімок Белли і Джіджі Хадід в Vogue обрушився потік негативних коментарів з-за використання фотошопу. Природність в модній індустрії стала головним трендом і це не порожні слова.

Модна індустрія переживає революцію. Відома активістка і сценарист Ліна Данем показала стегно з целюлітом на обкладинці Glamour, а косметичний бренд Cover girl зробив рекламну кампанію з жінками усіх професій, бренд CVS відмовилися від фотошопу, а рекламні кампанії нижньої білизни з жінками нестандартних форм і зовсім на піку популярності.

На тлі всього цього, проект «Всі жінки» (AWP) виглядає максимально органічно. Як пояснює компанія Babor (ініціатор проекту): рекламна кампанія з'явилася з-за потреби аудиторії в натуральних візуальних ефектах. Зараз природний кадр важливіше, ніж коли-небудь.

Мета кампанії полягала в тому, щоб продемонструвати «розширення прав і можливостей, силу, справжню красу, піднімаючи важливу тему, яка сьогодні дуже актуальна для жінок», — писали представники бренду.

Тому компанія Babor вирішила вийти за рамки: у рекламі догляду за шкірою з'явилися не ідеальні моделі, а справжні жінки. Серед учасниць кампанії були моделі, активісти, матері, дизайнери і редактори.

Як кажуть автори проекту, прогрес у новому баченні б'юті-реклами почався з того, що у фотосесії беруть участь жінки всіх відтінків шкіри.

В групу учасниць фотосесії входять співавтори проекту «Всі жінки» Чарлі Ховард і Клементина Дессо; модель, активіст і мати Деніз Бідо; колишня модель і редактор Glamour Лорен Чен; Никхор-Някуэйньянг Пів — міжнародний активіст і модель; Бекка Торп-віце-президент Muse Models і директор Muse Curve; 57-річна модель Нікола Гріффін і Шарон Ломбардо — креативний директор Енн Клейн.

Учасниці рекламної кампанії розповіли, що з-за жорстких європейських стандартів краси, вони особливо налаштовані показати важливість розмаїття краси в рекламних кампаніях.Я — француженка і в своїй країні я — "інша". Тому для мене важливо, щоб бренди показували різну красу у своїх рекламних кампаніях. Публікували неідеальні особи і природні тіла. Це показує, розуміють бренди жінок чи ні, —розповідає учасниця з Франції.

Лорен Чен каже, що відчувала вразливість, під час участі у фотосесії так як довелося фотографуватися в нижній білизні, а це суперечило принципам дівчини. Однак це почуття не завадило взяти участь у важливому для всіх жінок, проекті. Лорен розповідає, що дуже пишається проектом і кінцевим результатом. Вона хоче вірити, що коли дівчата побачать цю рекламу, то вони відчують себе трохи красивіше.

Також Лорен Чен додала, що цей проект свого роду тест: будуть б'юті-бренди дотримуватися тенденції різноманітної краси в своїй рекламі чи ні.

З боку бренду Babor, заявили, що ця тенденція має всі шанси стати постійною. Не хвилинним захопленням, але нормою. Настав час усвідомити красу себе і прийняти тренд self-love. Це допоможе нам сприймати наші недоліки спокійно.

«Ми хотіли показати сильних жінок і довести, що краса не має меж. В тому, що ми робимо, є емоційний зв'язок з усіма дівчатами, які поділяють наші цінності. Адже це важливий крок, який допоможе всім жінкам відчути себе привабливими". Поділитися Твітнуть -->

Live Journal

Facebook

TwitterКатегория: Мода