Вибираємо привабливий макіяж на День святого Валентина (+ПРИКЛАДИ ЗІРОК)


Опубликованно 03.02.2018 20:12

Вибираємо привабливий макіяж на День святого Валентина (+ПРИКЛАДИ ЗІРОК)

День всіх закоханих зовсім скоро, а це значить, що настав час вибирати романтичний і стильний макіяж на День святого Валентина. Ми зібрали для тебе варіанти модного макіяжу на 14 лютого. Тобі залишається вибрати свій.

Головне, що варто пам'ятати про макіяж на День святого Валентина — він повинен виглядати гармонійно і підходити особисто тобі. Якщо ти ніколи робила яскравий макіяж очей або не носила червоні губи, то робити такий макіяж на 14 лютого не варто. Використовуй ті текстури і відтінки, які близькі тобі.

Тому дивись нашу добірку макіяжу на День святого Валентина і вибирай той варіант, який близький тобі.Акуратні стрілки

Стрілки на очах — це класика макіяжу очей. Як кажуть, в будь незрозумілої ситуації носи стрілки на очах. До того ж, якщо набити руку, то можна намалювати стрілки і за допомогою ложки. І вони будуть виглядати дуже мило і жіночно.

Ніжний "смокі"

Макіяж смокі-айз — безпрограшний варіант, який підходить для будь-якої форми очей. Макіяж смокі можна зробити в будь-якій тональності: і від коричневого до червоного макіяжу очей. Один нюанс — якщо стрілки на очах підійдуть для всього, то смокі ідеальні для вечора.

Натуральні відтінки

Якщо ти не хочеш морочитися з приводу відтінків і складного макіяжу використовуйте натуральні відтінки у макіяжі. Підкресли брови, нанеси трохи коричневих тіней на очі, вирівняй тон і нанеси нюдовую помаду. Зроби легку зачіску, наприклад, прості кучері. І будеш виглядати відмінно.

Пристрасний макіяж

Макіяж у відтінку бургунді — це ідеальний пристрасний макіяж. І, найголовніше, його можна використовувати в двох варіантах: нанести відтінок на очі, зробивши пристрасний і стильний бордовий смокі або нанести на губи. І там, і там макіяж буде відмінно виглядати в атмосфері романтичного побачення.

Бронзовий макіяж

Бронзова шкіра і макіяж залишається трендом досі. Цей макіяж подобається чоловікам так як для них це природний макіяж. Обирай бронзові і коричневі відтінки для макіяжу очей, нанеси трохи помади і контуринг. Стильний макіяж на День святого Валентина готовий.

Ніжний макіяж

Ніхто не відміняв класику романтичного образу: ніжні рожеві губи, натуральний нюдовый макіяж і туш для вій. Такий варіант підійде і обов'язково сподобається твоєму чоловікові.

А який варіант макіяжу найбільше близький тобі?бордовий Поділитися Твітнуть -->

Live Journal

Facebook

TwitterКатегория: Мода