Випробувано на собі: "срібний" масаж обличчя PIGMALION


Опубликованно 02.02.2018 14:32

Випробувано на собі:

Здавалося б, хіба можна масаж, який би він чудовий не був, протиставити сучасним досягненням косметологічної науки? Деякі стверджують, що енергійний і глибокий масаж реально може повернути втрачену з роками рівний овал обличчя, прибрати друге підборіддя, «поставити на місце» вилиці, позбавити від мімічних зморшок і суттєво зменшити заломи шкіри. І все це без використання радикальних ін'єкційних та хірургічних втручань...

Так і хочеться вигукнути: «не вірю!». Тут вся світова косметологія не справляється, а ви — «голими руками»... Втім, той масаж, про який піде мова, робиться не тільки «голими руками», а ще й за допомогою унікального і маловідомого у нас спеціального срібного масажного інструменту, що нагадує за формою... ложки. Автор цієї запатентованої методики під назвою PIGMALIОN — косметолог Ірина Норова. Під її чарівні руки мені і вдалося потрапити.

Насправді, я під враженням досі: сама процедура тривала майже півтори години, і за цей час я пережила цілу гаму відчуттів від різноманітності віртуозних рухів рук. Йдучи з кабінету після процедури — без грама косметики, ніколи не відчувала себе так комфортно і впевнено без макіяжу. А потім кілька днів взятися за тональну пудру навіть рука не потягнулася.

Косметолог Ірина Норова

Але найголовніше — лінія підборіддя, вилиці, носогубні зморшки (не кажучи вже про інші «дрібниці життя» у вигляді дрібних мімічних зморшок) — придбали вид, який я не бачила в дзеркалі останні років п'ять... І знаєте — жити стало вже не так страшно.

Але розповідаємо по порядку. Перший етап масажу — лімфодренаж, який починається з зони декольте. Чому варто починати так «здалеку»? Як пояснює Ірина Норова, банальний застій лімфи часто стає причиною багатьох проблем зовнішності. А саме — набряків особи.Часто такі набряки приймаються за надлишки жиру. Набряклі тканини більше схильні гравітації, вони істотно змінюють контур обличчя. Саме в зоні декольте, над і під ключицями, в комірцевої зони і знаходяться так звані помийниці, які відповідають за відтік лімфи. Якщо в цих зонах не зняти спазм з судин, зробити відтік лімфи від особи неможливо:

Ми будемо ганяти лімфу по колу і не зможемо досягти бажаного результату ліфтингу. За рахунок руху лімфи знімається набряк, а коли застійна лімфа йде, ми можемо в процесі масажу дістатися до більш глибоких тканин і зв'язкам, простимулювати їх максимально ефективно. І змусити їх зробити те, що нам потрібно: скоротитися і прийти в тонус.

Етап другий: на сцену виходять срібні ложки. На вигляд ці інструменти дійсно нагадують ложки, але більший, досить важкі і з «пухирцями». За словами Ірини, цей інструмент застосовується для стимуляції біологічно-активних точок обличчя. Для чого ж така екзотика? Справа в тому, що саме за допомогою цього інструменту особливої конструкції можна впливати на глибокі шари — м'язи і зв'язки, які і відповідають за тонус особи, його форму і контури.

Етап третій: віртуозний масаж руками. За словами Ірини, основний секрет її методу полягає в тому, що в процесі масажу вона впливає не тільки на м'язи, але й на зв'язки. Саме на них покладається вся відповідальність. Вони складаються з більш щільною, ніж м'язи, сполучної тканини. Ця сполучна тканина схильна активно скорочуватися при стимуляції. І здатна зберігати отриманий тонус довгий час.

Щоб зв'язка провисла, потрібні довгі роки впливу гравітації, спазмування м'язів, набряки, процеси старіння — це все сприяє розтягуванню зв'язкової тканини. Я стимулюю связочную тканина направлено, точково, в місцях прикріплення зв'язки до м'язі. Особливим чином обробляю цю зону. Те, що довгі роки розтягувалося, я навчилася скорочувати за дуже короткий термін. І цей результат фіксується і підтримується надовго.

І тут постає закономірне питання: наскільки цей ефект може бути пролонгований? Дійсно, часто після гарного масажу обличчя ми бачимо ефект ліфтингу і вирівнювання овалу обличчя. Проте, вже через кілька годин або в кращому разі на наступний день все повертається на свої місця.

З м'язами все працює, як у спорті. Якщо тренувати м'яз, вона скорочується, а потім через 2-3 дні приходить у вихідне положення. І її потрібно тренувати знову, постійно. Не даром адже заняття спортом теж рекомендують регулярно, два-три рази в тиждень. Але зі зв'язками зовсім інша історія. Якщо з ними правильно попрацювати, вони надовго залишаються в правильному стані.

Етап четвертий: уходовая процедура на професійній косметиці.Звичайно, хороша маска, яка живить і зволожує шкіру, ще нікому не шкодила.

Здавалося б — нічого революційного. Але, очевидно, всі секрети Ірина Норова не розкриває. Ось тільки декілька. Ірина НороваКосметолог

При масажі я обов'язково змочую руки інструмент, щоб не допустити навіть мінімального розтягування шкіри. Це дуже важливо! На жаль, багато масажисти не завжди приділяють достатньо серйозну увагу цьому моменту. Вони використовують спеціальни масажні засоби, які забезпечують ковзання, але розтягнення можливо, і воно часто трапляється при неправильних рухах. Не всі усвідомлюють, що тканини шкіри мають свою структуру, і ця структура скручена, спіралевидна. Ці структури не можна розривати. Тому всі мої рухи — по спіралі. І якщо кілька разів поспіль зробити неправильний масаж, шкоди зовнішності можна нанести серйозний. Срібний інструмент в процесі масажу знаходиться в гарячій воді, і в цій «срібної» води я постійно змочую руки в процесі масажу. При моїй техніці розтягнення шкіри виключено повністю. Мій масаж складається з кругових, спіралевидний і глибоких стимулюючих рухів. Я не тягну шкіру ні в якому разі! Масажисту особи потрібно досконало знати структуру, анатомію, не тільки м'язи, жирові пакети, аж до міліметра, досконально розуміти, де і як тканини з'єднаються. Будова кісток, лімфатичних і кровоносних судин, нервів, сплетінь і так далі. Моя техніка досконало опрацьована і відточена, в ньому тільки логіка і тонкий розрахунок. Немає жодного зайвого, необдуманого або не опрацьованого руху. Після чотирьох масажів результат закріплюється надовго. Це буквально скульптурування особи: я ставлю на місце щечную м'яз, надаю їй первісну форму, відновлюю скуловую зону... І тому я назвала цей масаж PIGMALION, на честь міфологічного давньогрецького скульптора.

Однак, це не означає, що Ірина Норова відкидає ін'єкційну косметологію. Але тут у неї теж свій, особливий підхід. Ірина НороваКосметолог

На моє глибоке переконання, контурна пластика повинна виконувати саме коригувальну функцію. Починати вирішувати вікові проблеми потрібно точно не з неї! А використовувати її можливості в останню чергу, коли особа вже привели в порядок за допомогою масажів і грамотних відходів. Контурна пластика не повинна і не може бути основним прийомом у боротьбі з віковими змінами. Особливо, якщо процедури виконуються неякісними препаратами, несистемно, нашаровуються одна на іншу. До чого це призводить? До наслідків, негативний ефект яких у багато разів більше, ніж очікувані позитивні зміни зовнішності. В цьому процесі є кілька непорушних законів, про які часто забувають особливо молоді косметологи-инъекционисты. Перший. Хороший препарат виводиться з організму протягом року, заміщаючи фібробластами, нашим власним матеріалом. Коли ж нашаровують один препарат на інший, не прибираючи лімфу, змушуючи спазмовані тканини і судини, це роблю особа горбистим, нерівним, неестетичним. Негативний ефект посилює застій лімфи в тих місцях, де «непорядок». Друга. Як наслідок, виникає порушення роботи кровоносної і лімфатичної систем. Судини спазмуються ще більше, препарат не виводиться, лімфа застоюється. Звичайно, ні про яке позитивному естетичному ефекті, здоров'я шкіри і красу обличчя вже не йдеться. Часто мені доводилося буквально «руками» усувати цей безлад на обличчі і приводити його у здоровий стан. Займаюся реабілітацією особи після таких корекцій, відновлюю особи після пластичних операцій, скорочуючи термін відновлення і покращуючи естетичний ефект.

Ірина Норова називає свій метод Smart Cosmetology. І це дійсно «розумна» косметологія. Адже професійний догляд за шкірою передбачає цілу систему комплексного впливу як на зовнішньому, так і на глибинному рівнях.

Усунення мімічних і вікових зморшок, заломів, складок, надлишкових тканин, приведення у «молодій» тонус тканин, що втратили еластичність. Відновлення овалу обличчя за допомогою прикладної косметології, шляхом продуманих, системних масажів і відходів.

І вже перебуваючи «в системі», маючи доглянуту, дихаючу та працюючу шкіру, яка повністю задіює власні унікальні природні ресурси, потрібно підключати інвазивні методики. Адже ресурси нашого організму — колосальні. І їм потрібно всього лише професійно допомогти.Поділитися Твітнуть -->

Live Journal

Facebook

TwitterКатегория: Мода