19-річний Шапаренко зірвав оплески вболівальників «Динамо»

Опубликованно 16.01.2018 21:36

І «Динамо», і «Сталь» з серйозними кадровими проблемами, але якщо у киян є лавка запасних, то Миколі Костову довелося пристойно покрутити обойму, щоб знайти заміну Тымчику, Михайличенко (обоє не змогли зіграти за умов оренди від «Динамо»), Задераке, Грачову і Р. Малакяну (травми). Дебютував в УПЛ 19-річний Ульянов, а його ровесник Мицик повернувся в першу команду через три місяці.

У «Динамо» теж знайшлося місце в складі молодим футболістам – 18-річний Миколенко зайняв позицію лівого захисника, 19-річний Шапаренко – атакуючого півзахисника. Та й Шепелєв з Циганковим не набагато старше – обом по 20 років. Дивного мало – поза грою опинилися Сидорчук, Корзун, Виду, Гонсалес, Кравець, правда, в запас потрапив Гармаш.

Саме Шапаренко став асистентом для Мбокані (він теж повернувся в основу) в дуже спірної ситуації – було схоже на офсайд, але арбітри гол зарахували. Йшла 13-я хвилина.

До перерви Шапаренко був одним з найгостріших гравців «Динамо». Він встиг нанести ще кілька небезпечних ударів по воротах, але в одному випадку м'яч прийняла на себе стійка, ще у двох проявив пильність воротар Пеньків. Причому на 42-й хвилині юний півзахисник пробивав після відмінного навісу Морозюка – у дотик, але кіпер встиг переміститися в потрібний кут. На 75-й хвилині він покидав поле під оплески динамівських уболівальників.

А другий тайм розпочався з другого гола «Динамо», який народився на лівому фланзі стараннями Миколенко та Циганкова. Останній на 51-й хвилині зробив силовий навіс, Мбокані пролетів повз, зате невисокий Морозюк ударом головою послав м'яч точно в дальній кут – 2:0.

У «Сталі» шансів на гол було небагато. Найнебезпечніші моменти – дальні удари. На 29-й хвилині Кузик трохи не влучив у ворота, а на 69-й Якимів перевірив на міцність поперечину, від якої м'яч ледь не відскочив у спину Бущану, а потім – за лінію воріт. Пощастило киянам, які в цілому після перерви занадто багато дозволяли супернику. Другий гол заспокоїв номінальних гостей столичну «Оболонь-Арени». Але «Сталі» не вистачило класу, щоб переломити хід поєдинку, і вона програла – 0:2.

У паралельному матчі «Зоря» в Запоріжжі приймала «Зірку». Перший тайм вийшов сухим, на 58-й хвилині Громов вивів господарів вперед. Цей гол виявився єдиним – 1:0.

Після цих перемог «Динамо» і «Зоря» набрали 35 і 23 очки відповідно і займають 2-е і 6-е місця в турнірній таблиці. У «Сталі» 12 очок і 12-е місце з 12-ти, у «Зірки» 14 очок і 10-е місце.

Категория: Спорт