Рогов. Гід по стилю


Опубликованно 13.01.2018 02:56

Рогов. Гід по стилю

9 листопада в книжковому магазині на Невському всім відомий теле-стиліст Олександр Рогов представляв свою, як він сам його назвав, книжку-подружку "Гід по стилю" всім бажаючим.

У мене була можливість відвідати цей захід, тим більше, воно безкоштовне, та подивитися на одного з наших итбойз у плоті. Хочу поділитися своїми враженнями з вами.

У плані організації зустрічей з авторами "Буквоїд" має великий досвід. У такому ж відкритому форматі регулярно проводяться зустрічі та автограф-сесії з різними письменниками. Тільки в листопаді, крім власне Рогова, будуть заходи з Веллером, Сафарли, Янушем Вишневським, а влітку в гостях у "Парку культури та читання" побував сам великий і жахливий Мартін. В цей раз все було по стандартній схемі: легкі доладні стільці на 100 осіб, навпроти на невеликому узвишші стіл і мікрофон. До початку зустрічі всі місця були зайняті + ще чоловік 30 стояли по периметру. Від організаторів завжди є модератор, який представляє гостя, починає діалог, а потім організує спілкування з аудиторією.

Рогов з'явився точно в термін, заявлений на афіші. Яка виглядала так:

Олександр пробрався до столу, але сів на неї, сказавши, що інакше буде видно тільки верхівку)) Думаю, це було зроблено для аудиторії, щоб у деталях розглянути його "модний лук"

Образ сильно відрізнявся від афіші, і Рогів кілька разів це коментував. Взагалі Олександр забавний і дуже кокетливий: постійно підкручував свій сріблястий чуб, стріляв очима, називав себе "персонаж" і говорив, як він кайфує від усієї своєї роботи і від цієї зустрічі зокрема.  

https://www.instagram.com/p/BbSR5YFjtfv/

Звичайно, він рекламував не лише книги, але й інші проекти: передачу на СТС, майстер-класи, речі в колаборації з Фаберлік. При цьому його приємно і цікаво було слухати. Поговорити, навіть поговорити Рогів явно любить, на запитання відповідав багатослівно, багато жартував. Діалог тривав майже годину, а час пролетів непомітно.

Сама книга виглядає цілком добротно, досить важка у твердій палітурці. Видана в ЕКСМО, хоча спочатку співпрацю, зі слів Олександра,пропонував інше видавництво, але ЕКСМО були спритніші і наполегливіше.

Структура досить стандартна, і якщо ви читали подібні книги Тіма Ганна або Ніни Гарсії, то під обкладинкою несподіванок не буде.

Естетично оформлено пристойно, кожен розділ добре ілюстрований. Що приємно, на фото представлені моделі різних розмірів і віку, а образи складені не лише з речей дизайну самого Рогова, але замиксованы з одягом інших брендів.

Текст книги за Рогова писала,за його словами, його редактор, з якою вони працюють на ТБ. Але стиліст запевнив, що повністю був залучений в процес,і все ремарки до текстів та фото курсивом виконані ним власноруч)) По-іншому начебто було не встигнути. Приклад оформлення фото з ремарками:

Крім того, в кожному розділі є коментарі вітчизняних модних персон (є Маша Федорова, Він Оксана, Марія Миногарова і багато інших) оформлені червоним шрифтом з посиланням на инсту коментатора. Зі слів Олександра, це повинно служити додатковим мотиватором і прикладом роботи над своїм стилем для читачів. Сам він явно пишався цією книгою.

Аудиторія очікувано складалася з жінок, кількох хлопців притягли дівчата, про одного солідного виду дядечка Рогів жартома зазначив, що той,мабуть, просто проходив повз. Було питання, чи планується щось робити про чоловічий стиль та моду, Рогів відповів, що категорично ні, це не його аудиторія. Хоча в главах про базовий гардероб відзначені речі, які будуть базовими і виграшними для обох статей.

Модератор поцікавилася подальшими письменницькими планами та ідеями, Рогів кокетливо зауважив, що це її ЕКСМО підіслали, щоб він швидше на наступне видання дозрів, а потім видав нагора кілька варіантів: і альбом з прикладами стилів ,і книгу з розбором перетворень з рекомендаціями, та тревел-формат про місця, де він буває через призму стилю і моди, і свої рекомендації щодо досягнення успіху... Коротше, показав, що, буде попит, буде продовження.

Тема про його власний успіх була розкрита особливо:  

https://www.instagram.com/p/BbSCR6RB0B1/

Ще Олександр висловив своє нерозуміння сенсу наряджати дітей в Givenchy і включив себе в число трьох кращих російських телевізійних стилістів.

А в кінці всіх покликали за автографами на книгах і селфи))  

https://www.instagram.com/p/BbSX3kuDC1I/  

https://www.instagram.com/p/BbSUPuaAEC6/

Особисто моє враження швидше хороше: зустріч була позитивної, доброзичливої і непогано організованою. Олександр нехай і весь час "в образі", але персонаж позитивний.Категория: Красота