Дитячі садки в Крилатському (р. Москва)


Опубликованно 13.01.2018 01:02

Дитячі садки в Крилатському (р. Москва)

Роздумуєте, в який дитячий сад в Крилатському віддати свою дитину? Щоб прийняти правильне рішення, необхідно дізнатися про всіх варіантах, адже в цьому районі безліч як приватних, так і державних садів.

Державні установи в Крилатському

Державних дитячих садків у цьому районі кілька. Вони мають номери 1007, 1511, 1641. П'ять шкіл та гімназія № 1593 розташовують дошкільними відділеннями, також на базі дитячого садка № 1599 працює Центр розвитку дитини. Приватні дошкільні установи

Приватних дитячих садків в Крилатському не так багато, як державних.

"Бебі-клуб"

В цьому саду проводяться розвиваючі інтелект заняття для дітей від 8 місяців до 7 років. Набираються групи повного дня і короткочасного перебування. Проводяться додаткові заняття на вибір: англійська мова, музика, фітнес, творчість, пісочна терапія. В групах по 8 осіб, займаються з дітьми завжди два викладача. Завдяки системі відеоспостереження батьки мають можливість спостерігати за своїми дітками, перебуваючи на роботі чи вдома. В клубі також можна відсвяткувати день народження малюка. Сад проводить поїздки в Грецію для дітей та їх мам, у програмі крім відпочинку передбачені розвиваючі заняття.

Билингвальный дитячий садок Happy Bee

У цьому дитячому саду заняття проводяться за методикою Монтессорі, визнаної на державному рівні в багатьох країнах світу. Набираються діти від 2,5 років. В саду дитина може вибрати і додаткові заняття за інтересами, такі як футбол, карате, хореографія, шахи, робототехніка, художня студія і т. д. діточок Англійської навчає педагог-носій мови. Вся команда саду – фахівці, педагоги, які пройшли курс Монтессорі. Навчальний курс планується для кожної дитини індивідуально з урахуванням швидкості його навченості та інтересів.

"Диво-садок"

Тут діти приймаються віком від 1,5 до 7 років. Проводиться безліч занять: експериментування, логоритміка, сенсорика, ляльковий театр, монтессорі-педагогіка і т. д.

"Диво-садок" – дитячий садок в Крилатському, який оснащений власним басейном. Він має різні рівні глибини, щоб дітки різного віку могли з комфортом вчитися плавати і пірнати. Всі борти і дно обладнані спеціальним антиковзаючим покриттям, завдяки якому будь-які ковзання повністю виключені.

В саду є спеціальний медичний блок, в штаті лікарі і медсестра. Є свій масажний кабінет, де діти проходять курс оздоровчого масажу 2 рази в рік.

Влітку приватний дитячий сад в Крилатському пропонує батькам спеціальні програми, він стає також літнім табором, який відкриває двері дітям від 2 до 9 років. Кожна зміна припускає особливу тематику, завдяки чому дитині буде цікаво залишитися в таборі вдруге, і навіть на все літо. Хлопців чекають захоплюючі пригодницькі ігри, спортивні заняття на відкритому повітрі, цікаві майстер-класи і т. д.

"Диво-садок" може похвалитися великою і облагородженої територією. Тут є величезна майданчик, яка буде цікава і безпечна для дітей різного віку.

Вся команда "Диво-садка" – виключно професіонали у своїй галузі, у всіх є профільна освіта, великий досвід.В який садочок віддати дитину

Складно сказати з повною упевненістю, який садок краще або гірше. Всі діти мають свої власні потреби, а дитячі установи розрізняються підходом до виховання і розвитку. У будь-якому випадку, ніхто так добре не знає дитини, як його батько, тому вибір дошкільної освіти лежить тільки на ньому.Категория: Отношения