Одкровення української "Мата Харі": Ассія Ахат хотіла народити дівчинку


Опубликованно 12.01.2018 10:58

Одкровення української

Відома українська скрипалька та співачка Ассія Ахат, яка нещодавно презентувала у столиці інструментальний альбом «All in», записаний в Америці з 16-кратним володарем "Греммі" Умберто Гаттика, дала велике інтерв'ю музичному критику Ігорю Панасову.

Ассія Ахат вперше розкрила сімейну таємницю порталу Karabas Live. Відома скрипалька зізналася, що в 2011 році хотіла попрощатися зі сценою і народити дівчинку.

Артистці довелося вибирати між кар'єрою та материнством. Прийняти важливе у житті рішення їй допоміг чоловік.

Постало питання руба: або дитина, або пропозицію про співпрацю від відомого джазового композитора та музиканта Кріса Ботті. Чоловік тоді сказав: «Мені здається, як мама ти точно відбулася. А як музикант ще не досягла вершин, де хотіла б опинитися. Ти будеш страждати від того, що не доробила, не доробила». Я спочатку образилася на нього. Я ж жінка, для мене особисте життя, сім'я важливіше всього. Але потім...

Також Ассія Ахат розповіла, що записати альбом в Америці не дорожче, ніж з вітчизняними композиторами.

Записати альбом в Америці не дорожче, ніж записати альбом з Костянтином Меладзе. Або з Віктором Дробишем. Або, тим більше, з Максом Фадєєвим.

Наостанок Ахат розповіла, що коли вони з Іриною Білик дивляться конкурс Євробачення, то Іра заздалегідь знає, хто стане тріумфатором.

Іра завжди вгадує переможця. А я дивлюся і не можу повірити, як ця людина може виграти. Немає у мене жилки, яка допомагає відчувати кон'юнктуру.

Тим часом у Мережі активно обговорюють новину про те, що Ольгу Бузову шокував сюрприз нового залицяльника.Категория: Шоу-бизнес