У збірної України з'явилися два нових футболісти


Опубликованно 12.01.2018 03:52

У збірної України з'явилися два нових футболісти

У зв'язку з травмами кількох футболістів у 15-му турі чемпіонату України, головний тренер національної команди країни Андрій Шевченко знову вніс корективи до складу збірної України. В ньому з'явилися два футболісти, які не були включені в початковий список, — Євген Шахов (ПАОК) і В'ячеслав Танковський («Маріуполь»). Обидва гравці центральної зони півзахисту.

Про те, які футболісти не зможуть взяти участь у листопадовому тренувальному зборі (в тому числі — в спарингу з командою Словаччини 10 листопада у Львові), Шевченко повідомить сьогодні на прес-конференції, яка розпочнеться о 17:30 у конференц-залі Будинку футболу.

Швидше за все, мова йде про півзахисників «Динамо», які травмувалися в недавньому поєдинку з «Ворсклою». Це Віталій Буяльський та Денис Гармаш.

Що стосується Шахова і Танковского, то тільки перший з них грав за національну команду. Останній раз — ще 6 червня цього року, коли Україна ганебно поступилася Мальті (0:1). А Танковський ще жодного разу не викликався до розташування першої збірної країни. Натомість багато грав за юнацьку збірну (49 матчів, 5 голів), але при цьому жодного разу не вийшов на поле у формі молодіжної збірної України.Категория: Спорт