Радість від дикого зимового плавання


Опубликованно 12.01.2018 00:58

Радість від дикого зимового плавання

Мої пальці тонуть в болоті на березі річки родимки в нижній частині пагорба полі в графстві Суррей. Вода відразу охолоджує мої ноги за почуття. Я сподівався на химерний плавати тут. Зазвичай є сходинки, які перетинають річку в цьому місці, і я уявляв собі, пропускаючи їх у мій купальник. Але реальність зовсім інша. Після значних дощів і танення снігу, я повинен був знати, що річка буде вище, ніж зазвичай. Місце спокійне на всіх фотографіях, що я бачив – тепер пре, бурхливі ріки. І колір шоколадний молочний коктейль, а не прозорою водою, я уявляв собі. Да ладно, я плавав в гіршу сторону.

Я обережно крок у невідомість. Я знайду крокуючи камені під ногами і спробувати пройти через них, але з сильним плином проти моїх ніг це марно, тому я просто потрапити. Я нишпорити у воду з нульовою благодать. За відчуттями вода мулиста і листя щітка проти моє тіло мчить вниз за течією.

Елла купання в річці моль, бокс Хілл в Сурреї. Фотографія: Елла Фут

Але я майже не помічав холоду. Я займаюся купанням в день у грудні –купатися кожен день у цьому місяці, на вулиці, в річки, озера, ставки та море, а сьогодні 14. Це не рідкість для мене, щоб дістатися до краю річки і сумніватися в моїй осудності, але принади купання в самий темний місяць року завжди перемагає мене. Нас часто рекомендується, щоб сповільнити, звернути увагу і цінувати дрібниці в житті, але в цей час року це може бути важко скористатися моментом. Плавання кожен день на вулиці, часто в умовах низької освітленості або в темряві і в досить холодну погоду, змушує мене знаходити красу в зимовий період. Це набагато простіше, щоб зловити схід сонця і заходи в цей час року, і блиск слід у воді відображаючи що сонце стоїть, навівши.

Звичайно, не кожен день має блиск інею на землі і блакитне небо. Більшу частину грудня в Британії-сірий. Коли я прокидаюся під звуки дощу, коли світло, здається, ніколи не з'являються, ті найважчі дні. На більшості запливів я соло, балансуючи свою камеру на березі річки, сподіваючись захопити магію я відчуваю себе з води. Тільки плавання, особливо холодну погоду, не рекомендується. Але є щось особливе плавати сам, природа розкриває себе, щоб Ви частіше і я взяв час, щоб зрозуміти свої можливості і не йти на непотрібний ризик. Плавання з однодумцями холодної води фанатиків є свої принади теж, повискуючи і улюлюкаючи, збираючись потім поділитися гарячий шоколад – багато радості теж, тому варто завжди знаходити племені якщо ви хочете дати йому йти самостійно.

Вночі Елла плавання в Ювілейному річки, графство Беркшир. Фото: Роджер Тейлор

Живе в Беркширі, у мене є хороший вибір місць запливу по Темзі і Ювілейний рік. Є багато пляжів в межах досяжності теж, але до середини грудня я хочу на море і я більш впевнено, щоб спробувати місця, де я не плавав раніше. Я планую свої дні навколо погода, працюючи навколо посухи і сонця. Є прекрасне місце у Medmenham, поруч з Марлоу, який ідеально підходить, щоб зловити схід сонця; ювілейній річки біля Мейденхеда можна відправитися у вільне плавання і лід на краю, коли на вулиці дуже холодно, і пляма від квіткового горщика пабі біля Хенлі забезпечує великий причал, щоб стрибнути, коли ви відчуваєте себе сміливим!

Зараз я працюю фрілансером, я можу бути більш гнучким, але є ще дні, коли тільки ранкового або вечірнього купання плавання буде працювати, а це означає, суетящуюся навколо, в темряві, на холодному березі, потопаючи в чорнильно-чорну воду, яка дає зовсім інший виклик. Я буду плисти на Різдво і кожен день до Нового року, щоб завершити місяць – ковток води і Зін купання досить захоплююча.• Дотримуйтесь плаває Елли на InstagramКатегория: Новости