Літо на "Пліткарі": Белла Хадід відпочиває в Маямі з Хейлі Болдуін


Опубликованно 12.01.2018 00:52

Літо на

Хейлі Болдуін і Белла Хадід

Хейлі Болдуін і Белла Хадід не тільки колеги по подіуму, але і близькі подруги. Днями моделі влаштували собі вихідний, про який напевно мріє кожна дівчина. Приїхавши в Майамі після важких трудових буднів, Хейлі і Белла вирушили на морську прогулянку на розкішному човні, яка, страшно уявити, коштує 1,7 мільйона доларів.

До речі, кілька днів тому Хейлі відзначила своє повне повноліття — моделі виповнився 21 рік. Прекрасний привід для того, щоб провести день в компанії гарної подруги і як слід відпочити.

Обидві дівчата обрали відповідні погоду і нагоди образи: Хейлі з'явилася в короткому сарафані з квітковим принтом, Белла ж для морської прогулянки вибрала більш відвертий наряд — бежеве облягає коротке плаття.

Хейлі Болдуін

Белла Хадід

Хейлі Болдуін і Белла Хадід

Зійшовши на сушу, знамениті красуні, пересівши в гольф-кар, вирушили на полі для гри. Белла змінила свій look на більш спортивний варіант: модель вибрала білий топ і рвані джинси.

Белла Хадід

Ну а на завершення свого вихідного дня, надівши взуття зручніше і накинувши на плечі об'ємні толстовку і вітровку, Белла і Хейлі пройшлися по магазинах і навіть не відмовили собі в задоволенні, з'ївши по кілька кульок морозива. Ідеальний вийшов вихідний, чи не правда?

Хейлі Болдуін і Белла Хадід

Белла ХадідКатегория: Гламур