Загадка про двері, яка точно буде отгадана


Опубликованно 11.01.2018 03:36

Загадка про двері, яка точно буде отгадана

Дитяча кмітливість часто збирає захоплені погляди. Це не дивно, адже дітям так подобається розгадувати цікаві загадки і розбиратися в таємничих історій.Загадки

Маленьким геніям краще давати завдання з темою побутового оточення, про предмети, які вони бачать і використовують кожен день в буденних ситуаціях. Такою може стати загадка про двері.

1. Віршик простий легко запам'ятати, і дитина з задоволенням буде не тільки шукати на нього відповідь, але і загадувати іншим дорослим.

Стою на порозі і сторожу.

Мене відкривають тільки ключем,

А чужих ніколи не впущу.

2. Дитині важливо пояснювати властивості і призначення речей навколо нього, тоді у нього буде формуватися здорове і цілісне сприйняття предметів.

Скрізь і всюди стоїть вона,

Може рипнути іноді.

Охороняє всіх завжди,

На замок закрита.

3. Зустрічаю всіх однією рукою,

Проводжаю ж інший.

4. Ще одна загадка про двері для дітей молодшого віку:

Ручку вниз ти поверни

А мене відчини.Предмет побуту може стати цікавим для кожного

Предмети вжитку часто недооцінюють, визначають як нудні. При цьому багато письменники вміло перетворюють їх у головних героїв оповідань і казок. Згадати хоча б твір "Мойдодир" Чуковського або мультиплікаційний фільм "Красуня і чудовисько".

Цікаво перетворювати звичайні предмети в загадки. Про двері, стілець, стіл, крісло — будь-який предмет наділяється чарами при грамотному виконанні, потрібної ступеня зацікавленості.

А щоб дорослим теж було не нудно, можна спробувати розгадати головоломку трохи складніше:

"Хлопчик Ваня відправився в міську бібліотеку. Йому потрібно було знайти книгу про історію рідного краю. Він звернувся до библиотекарше за допомогою, а вона сказала, що прямо по коридору знаходяться три двері, за ними секції літератури про спорт, історії і медицини. А секція з книгами з історії не сама права, але правіше секції видань про спорт".

Допоможіть Вані знайти потрібну двері.Категория: Отношения